18 Yaşından Büyük Öğrencilere Ödeme Müjdesi Geldi! Son Tarih 31 Aralık Olarak Belirlendi

Akbank'ın Aralık ayındaki çalışmalarından biri de ay boyunca tüketicilerinin yanında yer aldığı Axess öğrenci kredi kartı kampanyası için planlanmıştır. Peki Akbank Axess öğrenci kredi kartı promosyonu nedir? Haberimizde bu soruların yanıtlarını ve daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan ve milyonlarca müşterisi bulunan Akbank, öğrencilerine desteğini sunarken, müşterilerine yardımcı olmaya devam etti. 18-30 yaş arası öğrencilere Akbank tarafından Aralık ayında yeni bir fırsat sunuldu.

31 Aralık 2022 tarihinden önce başvuran ve koşulları sağlayan üniversite öğrencilerinin Axess Öğrenci Bileti kampanyası kapsamında 300 TL ekstra ödemesi gerekecektir. Promosyon yalnızca 31 Aralık 2022 tarihinden önce ilk Axess öğrenci kartı için başvuruda bulunan 18-30 yaş arası üniversite öğrencilerine açıktır.

Aralık 2022 Akbank Öğrenci Kredi Kartı Kampanyası

Aralık ayında başlayan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin kullanımına sunulan açıklamaya göre, Aralık ayında ilk kez Axess öğrenci asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank üyelerinden 300 TL bağış ücreti tahsil edilecek. Gençlerin programdan yararlanabilmesi için yaş şartını sağlaması ve ilk Akbank kartına başvurması yeterlidir. Kampanya katılımcıları, Akbank Mobil ve İnternet şubeleri, Juzdan, Akbank Com, Axess Com siteleri ile tüm Akbank ATM ve şubeleri aracılığıyla katılım talebinde bulunabilirler. Akbank müşteri hizmetleri hattı yeniden başvuru yapmak isteyenlerin hizmetine sunulmuştur. Kampanyaya katılmak için öğrencilerin 18-30 yaşları arasında olması gerekmektedir.

Programa katılan öğrenciler 31 Aralık 2022 tarihine kadar başvuruları kabul edilirse 15 Ocak 2023 tarihine kadar yapacakları her 300 TL alışveriş için 100 TL chip para kazanacaklardır. Bu yöntemle maksimum 300 TL chip kazanılabilmektedir. Program, kart sahiplerine 300 TL'ye kadar chip para kazandırıyor. Kampanyadan elde edilen kazanç aynı işyerinde ilk gün yapılacak 1000 Türk Lirası harcamaya yeterlidir. Bedava, Troy, Kartvizit, Ek Kart ve Sanal Kart başvuruları hariçtir. Akbank müşterileri, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan chip para kazanmanın yanı sıra kampanya süresince maksimum 1000 TL'ye kadar harcamaları için 1000 TL ve üzeri harcamalarına 200 TL hediye çeki de kazanabilmektedir. İşlem bittiğinde kampanya ile ilgili bit paralar otomatik olarak kartınıza yüklenecektir.

11 Ara 2022 - 12:00 - Ekonomi