DİZİPAL Sıcak Kafa 2. Sezon 1. Bölüm Full izle!

Netflix platformunun en sevilen ve en yeni yerli dizileri arasında yer alan Sıcak Kafa 2 SEZON izleme detayları ile sizlerle. Başrollerinde muhteşem isimleri yer aldığı bu ilginç dizinin izleme imkanı sizlerle.

Büyütmek için resme tıklayın

Netflix yerli dizisi Sıcak Kafa, en çok izlenenler arasında girmeyi başardı. Bir solukta bitirenler, Sıcak Kafa 2. sezon bölümleri merak ediliyor. 

Yönetmenliğini Mert Baykal ve Umur Turagay'ın yaptığı, senaryosunu Mert Baykal, Müjgan Ferhan Şensoy, Zafer Külünk ve Gökhan Şeker'in kaleme aldığı "Sıcak Kafa", Netflix'e damgasını vurdu.

Sıcak Kafa 2. Sezon 1. Bölüm Full izle!

Başrollerinde Haluk Bilginer, Osman Sonant, Hazal Subaşı, Gonca Vuslateri ve Şevket Çoruh'un yer aldığı distopik dizi Sıcak Kafa, Afşin Kum'un aynı adlı romanından uyarlandı.

İlk sezonu 8 bölüm yayınlanan dizide "abuklama" adı verilen ve iletişim yoluyla zihinden zihine bulaşan bir salgın konu ediliyor.

Salgının pençesindeki bu distopik dünyada, hastalığa bağışıklık kazanan dil bilimci Murat Siyavuş'un macerası anlatılıyor.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Sıcak Kafa 2. sezon yayınlanacak mı?

Sıcak Kafa dizisinin ikinci sezonunun çekilip çekilmeyeceği henüz bilinmiyor. Konuyla ilgili platformdan ilerleyen süreçte bir açıklama yapılması bekleniyor.

11 Ara 2022 - 09:48 - Magazin