Android cihazınızda YouTube reklamlarını engellemek mi istiyorsunuz? Bu ipuçlarını deneyin!

Android cihazınızda YouTube reklamlarını engellemek mi istiyorsunuz? Bu ipuçlarını deneyerek reklamsız youtube videolarını kesintisiz izleyebilirsiniz.

Büyütmek için resme tıklayın

Android cihazınızda YouTube reklamlarını engellemek mi istiyorsunuz? Bu ipuçlarını deneyerek reklamsız youtube videolarını kesintisiz izleyebilirsiniz.

YouTube'da video izlemeyi kim sevmez. Bu platformda filmlerden kısa videolara kolayca izleyebilirsiniz. Bu Google uygulaması birçok yönden özeldir. Ancak reklamların videonun ortasında görülmesi gerektiğinde tüm eğlence bozulur. YouTube videolarını ücretsiz olarak izleyebilmek için kullanıcıların reklam izlemesi gerekiyor.

Çoğu zaman bu reklamların 4 ila 5 saniye sonra atlama seçeneği vardır. Aynı zamanda bazen 15 saniyelik reklamların tamamını izlemeniz gerekiyor. Reklam anahtarının zamanlaması çoğu durumda o kadar karışıktır ki, tüm video deneyimini mahveder. Bunu önlemek için YouTube premium abonelik planı sunar.

YouTube Premium'u satın alın

Bu planda, kullanıcıların reklam izlemesi gerekmez. Bununla birlikte kullanıcılar, YouTube Music deneyimine de sahip olacak. Bu platformda fon müziği çalabilirsiniz. Ama bunun için para harcamanız gerekiyor. Bu, bir YouTube Premium aboneliği satın almanız gerektiği anlamına gelir.

 Para harcamak istemiyorsanız, YouTube reklamlarını kaldırmanın da bir yolu var. Bunun için ayarlarda küçük değişiklikler yapmanız gerekiyor.

Reklamları ücretsiz olarak kaldırmak ister misiniz? bu ayarı yapabilirsiniz


Web tarayıcınızdaki YouTube reklamlarını kaldırmak için bir uzantı eklemeniz gerekir. Reklamların YouTube'da görünmesini engellemek için Adblock For YouTube uzantısını kullanabilirsiniz.

Bu uzantı, Chrome'a ​​ek olarak Edge ve diğer tarayıcılarda da çalışır. Bu şekilde YouTube'da reklamsız bir deneyim yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı telefonunuzda YouTube reklamlarını da engelleyebilirsiniz.

Ancak bunun için üçüncü parti uygulamaları kullanmanız gerekiyor. Dilerseniz bu uzantıyı telefonunuzun tarayıcısındaki reklamları engellemek için de kullanabilirsiniz.

Ek olarak, Google Play Store'dan ücretsiz Adblocker: Adblock & Private Browser'ı indirmeniz gerekir. Bu uygulama, reklam görmediğiniz bir web tarayıcısından başka bir şey değildir. Bu sayede YouTube reklamlarını telefonunuzdan da kaldırabilirsiniz.

# google

11 Ara 2022 - 05:22 - Teknoloji