WhatsApp, fotoğraf ve videolardan sonra metinlere 'bir kez görüntüle' özelliğini getirecek

WhatsApp, fotoğraf ve videolardan sonra metinlere 'bir kez görüntüle' özelliğini getirecek. Kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

WhatsApp, fotoğraf ve videolardan sonra metinlere 'bir kez görüntüle' özelliğini getirecek. Kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

WhatsApp, yakın geçmişte kullanıcıları için pek çok özelliği kullanıma sunmuştu. Basında çıkan haberlere göre WhatsApp, kullanıcılara yeni deneyimler yaşatmak için birçok özellik üzerinde çalışmaya devam ediyor. WhatsApp, gizlilik nedeniyle büyük beğeni toplayan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sunmuştu. İçinde gönderilen medya, bir kez görüntülendikten sonra kaybolur. Bununla birlikte yeni güncelleme sonrasında View Once ile gönderilen medyanın ekran görüntüsü alınamıyor. Şimdi WhatsApp'ın videolar ve fotoğraflar ile metin mesajları için Bir Kez Görüntüle özelliğini getirdiğine dair haberler geliyor. Bize bu konuda ayrıntılı bilgi verin.

Metin, Bir Kez Görüntüle ile gönderilecektir
Edinilen bilgilere göre önümüzdeki dönemde yapılacak güncelleme ile WhatsApp kullanıcıları, Bir Kez Görüntüle özelliği ile video ve fotoğrafların yanı sıra kısa mesaj da gönderebilecek. Bu özelliğin en özel yanı ise olduğu gibi gönderilen mesajın bir kere görüldükten sonra otomatik olarak kaybolması. Şimdiye kadar bu özellik yalnızca videolar ve fotoğraflar için kullanılabilir. Bununla birlikte, en son rapora inanılacaksa, yakında kısa mesajlar için de kullanılabilir.

Bir Kez Görüntüle Metni hala geliştirme aşamasında
WABetainfo'nun haberine göre Android için WhatsApp beta 2.22.25.20 güncellemesinin Play Store'da yayınlanmasının ardından şirketin gelecekte kısa mesajlar için de Bir Kez Görüntüle özelliğini getireceği öğrenildi. Ancak şirket şu an bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı. Rapora göre, özellik hala geliştirme aşamasında. Bu özelliğin çalışması için sohbet çubuğunun yanında özel bir gönder butonu verilecektir. Bu düğme üzerinde bir kilit işareti olacaktır. Bir Kez Görüntüle'de gönderilen mesaj, alıcı okuduktan sonra sohbetten otomatik olarak silinecektir.

11 Ara 2022 - 05:18 - Teknoloji