Cüzdanında Halkbank Kartı Olanlar Dikkat Etsin! 31 Aralık Tarihine Kadar SMS Gönderen Parayı Alıyor

En eski ve saygın bankalarından biri olan Halkbank, önemli bir kampanya duyurusu ile müşterilerini bilgilendirdi. Halkbank kart sahiplerine yapılan yeni duyuru ile birlikte indirimler peş peşe uygulanmaya başlandı.

Halkbank'ın özellikle kart sahiplerini ilgilendiren haberine müşteriler yoğun ilgi gösterdi. Halkbank kart sahiplerinden alınan bilgiye göre yeni yılda 3404'e kısa mesaj göndererek toplam 400 TL Paraf Para kazanıyor. Halkbank'ın resmi internet sitesinde yayınladığı duyuruda Yılbaşı başlığı altında ödüller açıklandı. Halkbank'a 400 TL'lik başlangıç kampanyasının detayları haberimizde.

Halkbank 400 TL Kampanyası

Bu kampanya ile marketlerde, giyim, optik, saat, kozmetik, mücevher, oyuncak ve alışveriş gibi alanlarda ilk 300 TL'den sonra her 300 TL ve üzeri için 30, son 300 TL ve üzeri için 130 ödeme yapılacak ve1 Ocak - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacak 400 TL ParafPara indirimi olacaktır. Bahsi geçen programdan yararlanmak için 3404'e YENİ yazıp Paraf Mobil'de ŞİMDİ KATIL seçeneğine tıklamanız yeterli. Bankaya kayıtlı cep telefonu numarası kampanyaya katılan SMS'ler hakkında bilgi içermektedir. Uygulama ücretsiz olup, telefonla gönderilen kısa mesajlar için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Tüm Kampanya Detayları

Kampanya tüketici bazlı olmasına rağmen her müşteri sadece bir kez kampanyaya katılacaktır. Bu yöntemde bir müşteri ParafPara'da 400 TL'ye kadar kazanabilecek. Kampanya aynı gün, aynı lokasyondan yapılan ilk harcamayı kapsamaktadır. İlki ile aynı gün yapılan ikinci alışveriş kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kart ile yaptığınız alışverişlerde müşterinin tüm kartları kampanyaya dahildir. Hedefe hangi kartta ulaşılırsa ulaşılsın ParafPara ödülü oraya yansır. Sisteme kaydedilen sektör bilgilerinin ve alımların yapıldığı lokasyonun doğru olması işverenin sorumluluğundadır.

POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi ile kazanılan işlem banka sistemine ulaştıktan sonra ertesi gün kazanılan ParafPara sistem tarafından yüklenir. Bu kartlar kampanyaya dahildir: Paraf, Parafly, Sanal kartlar, Ek Kartlar ve Sanal POS. Fakat bankaya göre bu kartlar promosyona dahil değildir: Paraf Debit, Business, Ticari, Parafree ve Halkcards, ParafPara. Kampanya kapsamında alınan ParafParaların son kullanma tarihi 31 Aralık 2022'dir.

10 Ara 2022 - 22:00 - Ekonomi