Borcu Olanlara Müjdeli Haber Geldi! Tam Tamına 50 Bin TL Borcunuz Silinecek

Borçluların yüzünü güldüren haberi QNB Finansbank verdi. Borçlu olan insanlar, kış yaklaştığında ödeme yapmakta zorlanırlar. Borç Kapatma Kredisi ile QNB Finansbank resmen yeni bir dönem başlatıyor.

Borçlarınızı kapatmanızı sağlayan QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi ile borçlarınızı tek bir bankada birleştirebilirsiniz. Düşük faiz oranlarıyla size sunulan kredi taksitlerinin yanı sıra esnek ödeme koşulları da sizlere sunulmaktadır. QNB Finansbank tarafından kullandırılan borç kapatma kredisi için 150.000 TL üst limit belirlenmiştir. Borç kapatma kredisi vatandaşlara 36 ay vadeli olarak sunulmaktadır, ancak başvuru sahiplerinin QNB Finansbank'tan geçmesi gerekmektedir. QNB Finansbank müşterisi olarak kayıt olduktan sonra her vatandaş kredi başvurusunda bulunabilir.

150.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi başvurusunda bulunarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için başvurunuzu online olarak yapabilir ve dilerseniz aynı gün paranızı alabilirsiniz. Nakit ödeme alacak kişiler aynı gün kredi ödemelerini alabilecek ve borçlarını tek bir bankada tahsil edebilecekler.

50.000 TL Borcunuz Ödenecek

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi ile yükümlülükleriniz resmi olarak sona erecektir. Kredinin ödeme planı hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Kredi yüzde 0,98 faiz oranına ve 36 ay vadeye sahip. Ortalama 50.000 TL kredi çektiğinizi düşünelim. Aylık 1.725 TL taksit tutarı ve yıllık yüzde 0,98 faiz oranıyla sunulan kredinin toplam geri ödeme tutarı 62.133 TL olarak hesaplandı. Borç Transfer Kredisi olarak da anılan QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi'nin koşulları bankanın internet sitesinde yayınlanmıştır. Yapılan açıklamada:

"Borç transfer kredisi ile ihtiyaç kredilerinizi ve diğer bankalardan olan kredi kartı borcunuzu bankamıza havale edebilirsiniz. Kredi kartı borcu ancak kısmen kapatılabilirken, daha önce başka kurumlarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı devredilir. Şube ekranında gösterilen tutarın altındaki tutarlar transfer edilemez. Diğer bankalara yönelik EFT işlemleri takip eden iş günü karşı bankaya ulaşır. Kredi kartı borçları için yapılacak transferler için ayrıca bir işleme gerek yoktur; ancak kredi borçları için yapılacak transferler için müşterinin karşı bankayı bilgilendirmesi gerekmektedir. Borç Transfer Kredisi, Konut Kredisi, Ek Hesap veya QNB Finansbank borçlarınız kapsamındaki yükümlülüklerinizi değerlendirme yetkisine sahip değildir” denildi.

10 Ara 2022 - 21:00 - Ekonomi