Wednesday 2. Sezon 1. Bölüm Full izle!

Addams Ailesi filminden Wednesday Addams karakterine dayanan korku komedisi internet dizisi Wednesday 2. sezon detayları sizlerle.

Büyütmek için resme tıklayın

Wednesday dizisinin 8 muhteşem bölümden oluşan 1. sezonu son derece ses getirdi. 1. sezonun ardından Wednesday 2. sezonu gelecek mi sorusu ise gündem oldu. Dizinin ortak yapımcılarından Alfred Gough bir söyleşide kendisinin ve ortak çalıştığı Miles Millar'ın Wednesday 2. sezonu hakkında görüşme içerisinde olduklarını söyledi. 

Alfred Gough "Miles ve ben kendi aramızda bunun hakkında konuşuyoruz. Addamslar'ın dünyasında kesinlikle keşfedebileceğiniz daha çok şey var" ifadesini kullandı. Bu sözlerin ardından Wednesday 2. sezonu dizinin hayranları tarafından merakla beklenmeye başlandı.

WEDNESDAY KONUSU NEDİR?

Wednesday, erkek sutopu takımının erkek kardeşi Pugsley'e zorbalık yapan takıma karşı misilleme olarak çalışırken okulun havuzuna canlı piranalar atar attıktan sonrası lisesinden atılır. Bu, ebeveynleri Gomez ve Morticia Addams'ın onu, bir zamanlar kendilerinin de gittiği Vermont, Jericho'daki, dışlanmış canavarlar için bir okul olan Nevermore Academy'ye kaydetmesine yol açar. Wednesday'in soğuk, duygusuz kişiliği ve meydan okuyan doğası, okul arkadaşlarıyla bağ kurmasını zorlaştırır ve okul müdürüyle ters düşmesine neden olur. Ancak, yerel bir cinayet gizemini çözmesine izin veren psişik yetenekleri olduğunu keşfeder.

WEDNESDAY OYUNCULARI

Jenna Ortega
Gwendoline Christie
Riki Lindhome
Jamie McShane
Hunter Doohan
Percy Hynes White
Emma Myers
Joy Sunday
Georgie Farmer
Naomi J. Ogawa
Christina Ricci
Moosa Mostafa

10 Ara 2022 - 14:14 - Magazin