O Bankadan Acil Nakit İhtiyacı İçin Ödeme Alabilirsiniz! Yüzde 0.98 Faiz Fırsatı

En popüler bankalardan biri olan QNB Finansbank, ihtiyaç sahiplerine tanışma faizi ile nakit para sunuyor. Nakit talepleriniz yüzde 0,98 faiz oranıyla QNB Finansbank tarafından karşılanıyor.

Türk bankacılık sektörünün en bilinen özel bankalarından biri olan QNB Finansbank'ın ilgisi bir kez daha arttı. Bankanın ihtiyaç kredisi olarak piyasaya sürdüğü yeni ürün için acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar hedef kitle oluyor. İyi haber şu ki, hemen paraya ihtiyacı olan insanlar bunu makul bir oranda kredi alırken yapabilirler. Yüzde 0,98 faiz oranıyla QNB Finansbank, yeni müşterilerine finansman desteği vereceğini açıkladı.

QNB Finansbank Tanışma Kredisi Fırsatı

Acil paraya ihtiyacı olan kişiler için düşük maliyetli krediler sağlandı. Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan QNB Finansbank, potansiyel tüketiciler için benzersiz bir Tanışma Kredisi kampanyası başlattı. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre QNB Finansbank, çeşitli amaçlara yönelik geliştirdiği Tanışma Kredisi parametreleri dahilinde son derece uygun faiz oranları ve koşullarla finansman desteği sağlıyor. 12 ay vadeli 15.000 TL ihtiyaç kredisi, QNB Finansbank mobil uygulaması kullanılarak yeni kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir. Opsiyonların aylık yüzde 0,98'den başlayan düşük bir faiz oranı var.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bankacılık hizmetleri sunan QNB Finansbank, yeni müşterilerine hayatta bir kez karşılaşabilecekleri bir fırsat sunmuştur. QNB Finansbank mobil uygulamasını kullanan müşteriler, Banka'nın kurumsal internet sitesinde yeni duyurusu yapılan Tanışma Kredisi'nden yararlanabilecek. Yeni QNB Finansbank müşterilerine yüzde 0,98'den başlayan faiz oranı ile 12 ay vadeli 15.000 TL ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Ancak kampanyanın şartlarına göre bu ilginin değişebileceği unutulmamalıdır.

Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank'ın %0,98 faiz oranıyla sunduğu ihtiyaç kredisine yaygın müşteriler yoğun ilgi gösterdi. Acil masrafları karşılamak için düşük faizle borç almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Bankada hesap açan yeni müşteriler QNB Finansbank Mobil uygulaması üzerinden 12 ay vadeli 15.000 TL ihtiyaç kredisi çekebilirler. Müşteriler, QNB Finansbank'ın Tanışma Kredi kampanyasında yüzde 0,98 faiz oranından yararlanabilirler.

10 Ara 2022 - 15:00 - Ekonomi