Halkbank ve Vakıfbank’tan İhtiyaç Sahiplerine Güzel Haber! Acil Nakit İhtiyacı Olanlara 100 Bin TL Ödeme

Son dönemde vatandaşların nakit ihtiyacının artmasına rağmen kamu bankaları yardımda bulundu. Düşük faizli krediler yeni dönemin en önemli sorununa çözüm sundu. Halkbank ve Vakıfbank'tan aktüel kredi kampanyası açıklandı. Düşük faizli kredi kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kasım ayında 12 milyondan fazla Türk emeklisi bankalardan kredi teklifi aldı. Bu doğrultuda Vakıfbank ve Halkbank tarafından yeni ihtiyaç kredisi kampanyaları açıklandı. Cari dönemde kamu bankaları halen düşük faizli kredi kampanyaları açıklamaktadır. Kredi musluklarının açılması beklense de bu süreçte emeklilere anında düşük faizli ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Kamu Gündemi adresi, bankaların yeni kredi kampanyalarının bulunduğu yerdir.

2022 yılında hizmet ve diğer ürünlerdeki yüksek fiyat artışları her geçen gün yükselen enflasyonun bir sonucuydu. Bu durum neticesinde tüketicilerin ve üreticilerin şikayetleri günümüzde de devam etmektedir. Temmuz ayındaki maaş artışından sonra en büyük artışın Ocak ayında sunulacağını açıkladı. Nakit ihtiyacı her geçen gün arttığı için bankalar da bu dönemde müdahale etti. Halkbank ve Vakıfbank yeni kredi kampanyasını kamuoyuna açıkladı.

Vakıfbank 2022 Aralık İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Vakıfbank, devlet bankası olmanın verdiği avantajla yılın son ayında bir açıklama yaptı. Faiz oranını açıklayan kamu bankası, paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi ürününü güncellediğini bildirdi. Vakıfbank kredi kampanyası başlangıç faizi 1,91 olarak duyurulsa da 36 aya varan vade imkanı sağladı. İşte örnek bir kredi hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı olarak 50.000 Türk Lirası
  • Vade süresi olarak 36 ay
  • Faiz oranı olarak yüzde 1,91
  • Her ay ödenmesi gereken tutar olarak 2.085,78 Türk Lirası

Halkbank 2022 Aralık İhtiyaç Kredisi Fırsatı

İhtiyaç kredisi faiz oranları güncellendi. Halkbank kredi ürününde başlangıç faiz oranı olarak yüzde 1,94 seçildi. 3 ay ertelemeli kredi ürününün örnek hesaplamasını haberimizde siz değerli okuyucularımız için hazırladık. İşte örnek bir kredi hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı olarak 100.000 Türk Lirası
  • Vade süresi olarak 24 ay
  • Faiz oranı olarak yüzde 1,94
  • Her ay ödenmesi gereken tutar olarak Ayda 5.545.06 Türk Lirası

09 Ara 2022 - 18:00 - Ekonomi