O Banka Sonunda Borçluları Sevindiren Açıklamayı Yaptı! 30.000 TL’ye Kadar Olan Borçlar Silinecek

30.000 TL'ye kadar olan borçlar siliniyor. Bankanın duyurduğu yeni kampanya ile borçlu vatandaşlar 30.000 TL'ye kadar olan yükümlülüklerinden kurtulacak. Üstelik düşük faizli ve esnek geri ödeme seçenekleriyle sunuluyor. Başvurular başladı, talep patlaması yaşanıyor. 30.000 TL'ye varan borçlandırma harika haberi ile ilgili tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Yeni yıla sayılı günler kala, bankalara olan kredilerini ve/veya kredi kartı borçlarını ödemek isteyen borçlular, finansman desteği için bankalara başvuruda bulunuyor. Yine de bankalar, borçlulardan gelen kredi taleplerini sık sık geri çevirmektedir. Öte yandan Akbank geçtiğimiz günlerde borçlu vatandaşlarına borçlarının tamamını tek seferde tahsil edip ödeyebilecekleri borç kapatma kredisi imkanını ortaya çıkardı. Borçlular, Akbank'ın borç ödemesi için sunduğu düşük faizli krediyi öğrenince heyecanlandı. Şu anda Akbank satış noktalarının önünde yoğun bir talep var.

Akbank'a başvuru yaparak nakit kredi kullanabilir, yakın zamanda açıklanan borç kapatma kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi paketinin yanı sıra borç kapatma kredisi de sunmaktadır.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Akbank'ın kullandırdığı borç kapatma kredisi ile diğer tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı anında kapatma imkanına kavuşursunuz. Borçlu olarak başvuru yapan tüm vatandaşlar bu krediden yararlanabilecek ve yeni yıla borçları ödenmiş olarak başlayabilecek. Akbank'tan borç kapama kredisi %1,91 faiz oranı ve 60 aya varan vade seçeneği ile sunulmaktadır. Akbank'tan alacağınız krediyi 30.000 TL'ye kadar diğer tüm yükümlülüklerinizi ödemek için kullanacak ve Akbank ile %1,91 faiz oranıyla tek kaynaktan borçlanacaksınız. Ayrıca 3 ay erteleme seçeneği ile borç kapatma kredisini 3 ay sonra ödemeye başlayabileceksiniz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Borç kapatma kredileri için Akbank şubelerine doğrudan başvuru kabul edilmektedir. Kimlik ve gelir belgesi ile kredi başvurusu yapmak da bir diğer seçenektir. Kredi başvurunuz, kredi notunuz ve diğer faktörlere bağlı olarak Akbank tarafından değerlendirilecek ve onaylanacaktır. Kabul edilen kredilerle ilgili olarak sizinle hemen iletişime geçilecek ve ödemeniz hesabınıza yatırılacaktır. İlan edilen Borç Kapatma Kredisi için Akbank'ın faiz oranı, vade ve diğer detayları değiştirme hakkı saklıdır. Bu nedenle Akbank resmi sitesinden güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

09 Ara 2022 - 16:00 - Ekonomi