Halkbank Ziraat Bankası ve Vakıfbank Hesabı Olanlar Dikkat! Bu Bankada Hesabı Olanlar Okumadan Geçmesin

Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank'da hesap açtınız mı? Banka hesabı olanlar bundan etkileniyor. Hesabı olanlar için Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank yeni bir duyuru yaptı.

Belirli kısıtlamalar çerçevesinde kamu bankalarında hesabı olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda nakit kredi kullanacak kişilere anında ödeme yapılmaktadır. İhtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlar için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank belirli koşullar altında kredi ödemesi yapıyor.

Acil ihtiyacınız varsa başvurabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılırsanız, gerekli şartları yerine getirdiğiniz sürece gelirinizi belgelemeden 25.000 Türk Lirasına (TL) kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu kampanyalarda Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, emekliler ve tüm sigortalıların yanı sıra uygun faiz oranlarını aldıklarını varsayarak kredi ödemeleri yapmaktadır. Alım gücünün azaldığı bu dönemde özel bir kampanya planlayan Ziraat, nakit ihtiyacı için kredi kullandıracak. Sadece bu banka müşterilerinin yararlanacağı kampanyada 36 ay vade ve 3 ay erteleme seçeneği de sunulacak. Ayrıca yıl sonuna kadar herhangi bir ödeme yapmadan kredi kullanabilecekler.

Başka bir deyişle, insanlar yeni yıla başlayacak paraya sahip olacak, bu da borçlarını ödemeyi erteleyecek ve rahat bir nefes alabilecektir.

Gelir Belgesi Göstermeden 25.000 TL İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

Banka şubelerine gitmeden işlemlerini tamamlayabilecekleri bu kampanyalara katılmak için kamu bankalarında hesabı olan tüm vatandaşların bankaların kendileri için uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun olarak müşteri olmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank'ın 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasından ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın şubelerine gitmek yerine bankanın web sitesi, müşteri hizmetleri hattı veya internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 3 ay ödemesiz ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasında tüm katılımcılara ödeme yapılacaktır. Nakit kredi kullanıcıları, belirli koşullar altında kredi ödemelerini hesaplarına yatırarak bu ödemelere erişebilecek ve banka müşterileri avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullanabilecektir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank'ın resmi web sitesine giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilir ve kabul edilen kredinizi hemen görebilirsiniz.

09 Ara 2022 - 11:30 - Ekonomi