Halkbank Ucuz Konut Satışı İçin Düğmeye Bastı! Ankara’da 1+1 Daire 189 Bin TL’den Satılıyor

Halkbank Gayrimenkul zaman zaman yeni ilanlar vermekte ve web sitesini yenilemektedir. Halkbank Gayrimenkul'ün Ankara için verdiği ilanda dairenin istediği fiyat dikkat çekerken, adres bilgileri de verildi.

Halkbank Gayrimenkul, bankanın oluşturduğu, haciz işlemi başlamış daire, arsa ve arsaların satışını yaptığı bir internet sitesidir. Bir bankanın satışa sunduğu gayrimenkulün fiyatı, spot piyasada satışa sunulan emsal tipteki gayrimenkullere göre daha düşüktür. Bu kapsamda her gün yeni bir ilan yayınlayan Halkbank Gayrimenkul'de Ankara için daire satışları başladı.

Halkbank Gayrimenkul’den Ankara’da Satılık Daire Fırsatı

Ankara'nın Beypazarı bölgesinde satışa çıkan dairenin adresi Halkbank Gayrimenkul tarafından açıklandı. Ankara'nın Beypazarı ilçesinde ve Ayvaşık Mahallesi'nde olan 88 metrekarelik bir daire olan başlangıç satış fiyatı 189 bin lira olarak karşımıza çıkıyor. Halkbank Gayrimenkul, Ayvaşık Mahallesi'nin Karapınar mevkiinde yer almakta ve teklif usulü ile satış yapmaktadır. Satılık daire ile ilgili aşağıdaki ek bilgiler detayları sağlar;

  • Başlangıç Bedeli olarak 189.000 Türk Lirası
  • Teminat Bedeli olarak 5.670,00 ürk Lirası
  • Minumum Artış olarak 2.000 ürk Lirası

Zemin katın doğu cephesi binanın girişi olarak hizmet vermektedir. Birinci kat yapının ortasında olup, zemin kattaki girişe göre kuzey cephede devam etmektedir. Projeye uygun olduğu düşünülen ve 88 metrekare brüt kullanım alanına sahip olan dairede 1 oda, 1 salon, banyo, mutfak, antre, lavabo ve balkon bulunmaktadır. Yüzde 80'i tamamlanmış daire hakkında daha fazla bilgi için Halkbank Gayrimenkul web sitesini hızlı bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.

Halkbank Satılık Gayrimenkul Fırsatı

Emlak piyasasında ev, iş yeri, tarla, arsa gibi gayrimenkuller Halkbank'ın sattığı gayrimenkulden daha pahalı olarak karşımıza çıkıyor. Halkbank, ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi finansal ürünleri kullanan müşterilerine hizmet sunmaktadır. Müşterinin ipotekli konutu Halkbank Gayrimenkul tarafından özellikle ticari veya bireysel kredilerinde sorun yaşayan borçlulardan ipotekli konut kredisi karşılığında satışa çıkarılmaktadır. Banka, taşınmaz ürünlerini doğrudan kendi Halkbank Gayrimenkul Sitesi üzerinden sattığı için aracı bir internet sitesine gerek yoktur.

08 Ara 2022 - 10:00 - Ekonomi