Dizipal Konuşanlar 87. Bölüm Full İzle 09 Aralık 2022 Cuma Tek parça 1080P

Dizipal Konuşanlar 87. Bölüm Full İzle 09 Aralık 2022 Cuma günü Exxen platformunda ekranlara geliyor. Konuşanlar Son bölüm tek parça izle

Büyütmek için resme tıklayın

Dizipal Konuşanlar 86. Bölüm Full İzle 09 Aralık 2022 Cuma günü Exxen platformunda ekranlara geliyor. Bol kahkahalı programın son bölümünü kaçırmayın... Hasan Can Kaya'nın muhteşem sunumu ile gerçekleşen bu güzel komedi programının son bölüm izleme detaylarını sizler için hazırladık. 

Bu sohbet bildiklerinizden çok daha farklı ve son derece eğlenceli. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor, ardından birbirinden ilginç sorular geliyor ve eğlence katlanarak tavan yapıyor. Her bölümde kahkaha tufanı artıyor. Bu güldürüde yer almak isteyen izleyiciler Konuşanlar sahnesindeki yerini alıyor. 

Buna da bakınız; Konuşanlar Bilet Fiyatları 2022! EXXEN Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır ?

KONUŞANLAR 87. BÖLÜM FULL İZLE

Komedyen Hasan Can Kaya'nın sunumuyla ekrana gelen Konuşanlar'ın 87. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı konukların yaşamlarından hikayeler barındıran Konuşanlar, bu hafta da izleyiciyi kırdı geçirdi. Sınıfın en çok konuşan isimleri Hasan Can Kaya'nın radarına takıldı. Şimdi siz de Konuşanlar'ın 87. bölümü dahil olmak üzere tüm bölümlerine Exxen üzerinden ulaşabilirsiniz. Konuşanlar'ı Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den izlemeye başlayabilirsiniz. 

KONUŞANLAR 87. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

08 Ara 2022 - 01:02 - Dünya