Halkbank Yeni Kampanyasını Duyurdu! 31 Aralık Tarihine Kadar Başvurmanız Gerekiyor

Halkbank merak uyandıran kampanyanın güzel haberini getirdi! 31 Aralık'a kadar Paraf üzerinden de başvurabilirsiniz. Peki kampanyanın diğer özellikleri neler? İşte ayrıntılar.

Devlet bankalarından Halkbank yeni ilanlarını Paraf aracılığıyla açıkladı. Halkbank'tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce 3404'e (KKTC için 3444) kartın son 6 numarası ve anahtar kelime SMS ile gönderilmelidir. Örneğin 5000 TL ve 300 TL ParafPara harcamak istiyorsanız "5000 123456" yazıp 3404'e SMS göndermelisiniz. Kampanya ParafPara'da 2.500 TL'ye 150 TL, 5.000 TL'ye 300 TL, 7.500 TL'ye 500 TL ve 10.000 TL'ye 1.000 TL ödeyecek. Tüketici sadece bir kelime seçerek kampanyaya katılabilir.”

Tüm Kampanya Detayları

  • 12 ekstre dönemi boyunca her ekstre döneminde yapılan harcama taahhüdü kadar alışveriş karşılığında kazanılacak ParafPara tutarı peşin ve tek seferde kayıtlı karta yüklenir.
  • Kampanyaya katılım SMS gönderimi için bankada kayıtlı olan cep telefonu numarası kullanılmalıdır. Paraf Mobil'in katılımına izin verilmeyecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kullanılan SMS'lerin yurt içinden Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri kullanılarak ve ücretsiz olarak gönderilmesi gerekmektedir.
  • Gerekli kısa mesajın Halkbank sistemine iletilmesi ve kart hamiline Halkbank tarafından kayıt yaptırıldığı bildirilmesi ile kampanyaya katılım sağlanmaktadır.
  • Kampanya sadece tekil, orijinal Paraf ve Parafly kredi kartlarına açıktır. Halkkartlar, kartvizitler, sanal kartlar, ek kartlar ile teminat alınamaz.
  • Henüz dönem gecikmesi yaşamamış kartlar için kampanya başvuruları yapılabilir.
  • Kartın taahhüt süresi içinde kapatılması ve aynı gün yenilenmemesi durumunda tüketici harcama sözü kampanyasından çıkarılacaktır.
  • Müşteri, taahhüt edilen tutara ulaşamadığı takdirde harcama sözü kampanyasından çıkarılacaktır.
  • Tüketicinin kampanyadan cayması durumunda ödül bedeli bedel yöntemi kullanılarak iade edilecektir. Örneğin 5.000 TL harcama sözü veren bir müşteri 300 TL ParafPara kazanıp 5. dönemde kampanyadan ayrılırsa ilk 4 dönem verdiği sözden dolayı 100 TL ParafPara yine müşteriye ait olurken, 200 TL ParafPara sözünden cayması halinde kalan sekiz süre müşteriden alınır.
  • Bir müşteri, ParafPara'sının tamamını veya bir kısmını kullandıktan sonra bir kampanyadan ayrılırsa, önce kalan ParafPara geri alınır ve ödenmemiş ParafPara borcu, müşterinin kredi kartına satış olarak kaydedilir.

07 Ara 2022 - 22:00 - Gündem