Vakıfbank ve Halkbank Bombayı Patlattı! Düşük Faizle 100 Bin TL’ye Kadar Kredi Fırsatı

Son dönemde halkın nakit talebi artmasına rağmen kamu bankaları yardımda bulundu. Düşük faizli krediler, yeni dönemin asıl sorununun cevabını verdi. Mevcut kredi kampanyaları Halkbank ve Vakıfbank tarafından açıklandı.

Enflasyon günlük olarak yükselmeye devam etti ve bu da 2022'de hem hizmetler hem de diğer mallar için önemli fiyat artışlarına neden oldu. Bu durumla ilgili tüketici ve endüstri şikayetleri bugün hala mevcuttur. Temmuz ayındaki maaş artışının ardından en büyük maaş zammının Ocak ayında verileceğini açıkladı. Nakit ihtiyacı her geçen gün arttığı için bankalar da bu dönemde müdahale etti. Halkbank ve Vakıfbank yeni kredi kampanyasını kamuoyuna açıkladı.

Halkbank ve Vakıfbank Düğmeye Bastı

Ticari bankalar emeklilik promosyonlarını güncelledikten sonra kamu bankaları da aynı yolu izledi. Bu, bankalar arasında rekabeti ateşledi ve emekliler için harika bir şans yarattı. Bankalar pazarlama yarışının ardından müşterilerinin dikkatini çekebilmek için yeni bir strateji arayışına girdiler. Son yapılan açıklamaya göre Vakıfbank ve Halkbank ihtiyaç kredisi verecek.

Bu iki bankada yürütülen bu kampanyanın detayları merak edilirken, yeni açıklama ile açıklama geldi. Bu iki banka bir anlaşmaya vardı ve bu kampanya ile ilgili birleşik bir açıklama ve bilgi yayınladı. Açıklamada, ihtiyaç sahiplerine 3 ay vadeli 100 bin TL'ye kadar kredi verileceği belirtildi. Bankalar ayrıca 36 ay vadeli kredi imkanını kullanmak için başvuru şartlarını açıkladı.

Vakıfbank 2022 Aralık İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, devlet bankası olmanın verdiği avantajla yılın son ayında bir açıklama yaptı. Faiz oranını açıklayan kamu bankası, paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi ürününü revize ettiğini belirtti. Vakıfbank kredi kampanyası başlangıç faizi 1,91 olarak duyurulsa da 36 aya varan vade imkanı sağladı.

 
Halkbank 2022 Aralık İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi faiz oranları güncellendi. Halkbank'ın kredi ürününün başlangıç faiz oranı yüzde 1,94 olarak hesaplandı. Siz değerli okuyucularımız için haberimizde 3 ay erteleme potansiyeli olan kredi ürününün örnek hesaplamasına yer verdik.

  • Kredi tutarı olarak 100.000 Türk Lirası
  • Süre olarak 24 ay
  • Faiz oranı olarak yüzde 1,94
  • Ödeme planı ise aylık 5.545.06 TL

07 Ara 2022 - 20:30 - Ekonomi