Evden Çalışmak İsteyen Ev Hanımlarına Müjde! Sadece 3-4 Saatinizi Ayırarak Kendi Paranızı Kazanabilirsiniz

Evinin rahatlığında çalışmak isteyen ev hanımlarına İŞKUR'dan güzel bir haber geldi. İŞKUR, ev hanımlarının evden eşya paketleme gibi 3-4 saat süren işleri yaparak kendi paralarını kazanmalarını sağlıyor.

İŞKUR'un açıklamasının ardından milyonlarca kişi bu fikre ilgi gösterdi. Bu durumda evden çalışmak isteyenler evde kına paketlemek, evde nikah şekeri yapmak, poşet katlamak, mandal montajı yapmak, takı tasarlamak, bitki çayı paketlemek, evde sabun yapmak ve cetvel seti hazırlamak gibi iş imkanları sunuluyor.

Hanımlar evden yapabilecekleri işler heyecanla bekliyorlardı. İŞKUR'un açıkladığı güzel haberi binlerce kişi merak ediyor. Evden çalışma/paketleme iş ilanları önemli ölçüde arttı ve artık resmi İŞKUR web sitesi dışındaki web sitelerinde veya telefonunuza gelen SMS'lerde bile bahsediliyor. Bu işlere başvururken işveren kılığına giren ve sizden para yatırmanızı veya kişisel bilgilerinizi ifşa etmenizi isteyen kişilerden kaçının. İş başvurusu yapabilmek için iskur.gov.tr adresinde olmanız gerekmektedir.

Evde Paketleme İşi Mevcut Mu?

İŞKUR, evde paketleme sektörü ile ilgili henüz bir ilan yok. Evden çalışmak isteyen ev kadınlarını teşvik etmek için İŞKUR'un yakında paketleme ve buna bağlı iş olanakları sunacağı bildirildi. 3-4 saatlik çalışmanın ardından İŞKUR evde paketleme işinde çalışanlar en az 1.000 TL kazanıyor. Resmi duyuru yayınlandığında, web sitemizi ziyaret ederek en son bilgileri takip edebilirsiniz.

İŞKUR İş Yerinde Yapılan Paketleme İşi İlanları

“E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren işletmemiz için "PAKETLEME Elemanı" arıyoruz. Sancaktepe depomuzun yakınında, tercihen Sancaktepe, Maltepe, Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy veya Samandıra'da oturan işçileri işe alacağız.”

  • Çalışma saatleri 8:00 – 17:00, Pazar tatildir.
  • YAŞ: 18 - 50
  • Erkek
  • Maaş ise 7.100 TL

“Plastik boru imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere Paketleme Elemanı aranmaktadır. 7000 TL maaş ve fazla mesai ücreti de mevcuttur.”

“Hazır erişte üretimi yapan firma baharat paketleme biriminde çalışacak, alerji ve solunum sorunu olmayan, tercihen daha önce gıda sektöründe çalışmış, hijyen kurallarına uyan deneyimli-deneyimsiz paketleme elemanı istihdam edecektir. Üç vardiya halinde çalışmaktadır. (08:00-16:00 / 16:00-24:00 / 24:00-08:00) 6500 TL maaş mevcuttur ve servis Tekirdağ, Çorlu ve Yenice’den olacaktır.

06 Ara 2022 - 13:00 - Gündem