Gezginler Minecraft Ücretsiz indir "Android, Java, Youtube"

Tamamen keşfetmeye yönelik oyunlar arasında yer alan son zamanların en sevilen oyunu "Gezginler Minecraft" indirme seçenekleri sizlerle.

Haber albümü için resme tıklayın

Son yılların en sevilen oyunları arasında ilk sıralarda yer alan Minecraft, kayıp dünyaları keşfettiğiniz, canavarlarla mücadele ettiğiniz ve çeşitli gizemleri açığa çıkardığınız eğlenceli bir oyun. Elde edeceğiniz araçlarla kendi dünyanızı dilediğiniz gibi yeniden inşa edebilirsiniz.

Minecraft oyununda 2 tane oyun çeşidi var. Birisi tam sürüm diğeri ise tarayıcı üzerinden oynanabilen klasik sürümü. Her iki minecraft sürümünde de çok oyunculu ve tüm oyun tipleriyle oyun oynanabilmektedir.

Aşağıda bulunan Minecraft indir yazısına tıkladıktan sonra indireceğiniz demo uygulama ile oynayabileceğiniz Minecraft oyunu, dünyayı kasıp kavurmaktadır. Ülkemizde yasaklanması sözkonusu olan Minecraft oyunu Microsoft tarafından satın alınmıştır.

Gezginler Minecraft indir

Minecraft Nasıl Oynanır (Başlangıç ​​Kılavuzu)

Minecraft, oyuncuların bir şeyler kazabileceği, madencilik yapabileceği, inşa edebileceği, zanaat yapabileceği ve büyüleyebileceği sanal bir açık dünya video oyunudur . Oyun tipik olarak bir "korumalı alan oyunu" olarak tanımlanır çünkü oyuncular kendi dünyalarını yaratabilir ve olasılıkların gerçekten sınırsız olduğu deneyimler yaşayabilirler.

Normal video oyunlarından farklı olarak Minecraft, oyunun kontrolünü elinizde tutmanıza izin verir ve hatta oyuncuların moderatör olarak hareket etmelerine ve doğrudan oyuna kendi kodlamalarını/modlarını oluşturmalarına izin veren seçeneklere sahiptir !

Başlarken

Minecraft'a başlamak çok kolaydır. Öncelikle oyunu satın alıp yüklemeniz gerekiyor. Yükleme tamamlandıktan sonra, Minecraft ana sayfasından indirdiğiniz başlatıcıyı çalıştırarak oyunu başlatmanız yeterlidir; bu, size tarayıcınızdan oynama seçeneği de sunar. Şimdi giriş yapma, ana menüde gezinme ve oyun türünüzü seçme zamanı. Aşağıdaki yeni başlayanlar için kılavuzumuza bakın.

Oturum açma ve ana menü

Başlatıcı, oyun güncellemelerini ve bağlantılarını görüntüleyen Haberler ekranını açar. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi sağ alt köşeye girin ve ana menüye devam etmek için Oturum Aç'ı tıklayın.

Bu liste, ana menüdeki düğmeleri tıklattıktan sonra neler yapabileceğinizi açıklar:

  1. SinglePlayer: Temel bir oyunu başlatın veya devam ettirin. Bu makalenin geri kalan kısmı, SinglePlayer modunda oyun başlatma seçeneklerini kapsar.
  2. MultiPlayer: Çevrimiçi olarak diğer oyunculara katılın.
  3. Diller: Minecraft'ta metnin dilini değiştirin. Küre içeren bir konuşma balonunu gösteren, Seçenekler düğmesinin hemen solundaki küçük düğmeyi kullanın.
  4. Seçenekler: Ses, grafik, fare kontrolleri, zorluk seviyeleri ve genel ayarlar gibi oyun seçeneklerini yönetin.
  5. Oyundan Çık: Tarayıcı İçi modunda değilseniz pencereyi kapatın.

05 Ara 2022 - 20:55 - Teknoloji