Milyoner Batu Alıcı Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster 1 Milyonu Kazandı Mı?

Kim Milyoner Olmak İster programında final sorusunu açtırmayı başaran Batu Alıcı kimdir? Nereli, kaç yaşında milyoner oldu mu?

Büyütmek için resme tıklayın

Kim Milyoner Olmak İster programında final sorusunu açtırmayı başaran Batu Alıcı kimdir? Nereli, kaç yaşında milyoner oldu mu?

Batu Alıcı Kim Milyoner Olmak İster'de 1 Milyonu Kazandı Mı?

Kim Milyoner Olmak İster Batu Alıcı kimdir? Nereli ve kaç yaşında olduğu izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Pazar günleri ATV ekranlarında sizlerle olan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster bu hafta da sizlerle olacak.

Kim Milyoner Olmak İster'de heyecanlı dakikalar yaşandı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisi Batu Alıcı  Milyonluk soruyu açtırmayı başardı. 4 Aralık Pazar günü yarışmaya katılan Batu Alıcı son final sorusunu açtırmayı başardı. Son soruyu da bilir ise yarışmayı tamamlayıp 1 Milyon liralık ödülün sahibi olacak.

BATU ALICI KİMDİR?
Kim Milyoner Olmak İster'e katılarak 3 yıl sonra 1 milyon değerindeki soruyu gören Batu Alıcı, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisidir. 20 yaşında ve aslen Bursalı olan yarışmacının babası makine mühendisi, annesiyse tekstil mühendisidir. 2020’de girdiği üniversite sınavında 404. olmuş. Kayak sporuyla uğraşan Batu Alıcı, okulunun kayak takımında da yer alıyor, ayrıca basketbol ve tenis oynamayı da seviyor.

05 Ara 2022 - 13:16 - Gündem