Bu Banka Resmen Bedavaya Kredi Dağıtıyor! Yarın Bedava Kredinizi Almayı Unutmayın

Denizbank'tan güzel bir haber daha geldi. 5 gün içinde başvuran herkese 55 bin TL'ye varan kredi vaadi herkesi mutlu etti. Denizbank, sadece müşterilerinin değil, tüm bireylerin yararlanabileceği uygun ödeme seçenekleri ve ucuz faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca bu krediyi kullanmak isteyenler için gerekli şartlar ele alındı.

Vatandaşların alım gücünün düşük olduğu bu dönemde bankalar makul borçlanma oranları sunarak vatandaşlara destek olmaktadır. Denizbank, tüketicilerin harcama gücünü artırmak için yeterli imkanlarla kredi sağlayan bankalardan biridir. Denizbank, sadece müşterilerine değil, duyurudan itibaren beş gün içinde başvurması gereken tüm vatandaşlara uygun krediler sunduğunu bildirdi.

Denizbank, hem resmi internet sitesinde hem de sosyal medya sayfalarında tanıtımını yaptığı kampanyanın sadece 5 gün süreyle geçerli olduğunu ve bu 5 gün içinde başvuru yapan tüm adayların fırsattan ve şartlardan yararlanacağını iddia etti. Denizbank'tan yapılan açıklamaya göre, kampanyadan yararlanmak isteyen adayların başvurularının kabul edilmesi halinde başvuruları incelenecek, işlemler tamamlanacak ve ödemeler aynı gün içinde gerçekleştirilecek.

Başvuru İçin Şartlar

Başvuru sahiplerinin Denizbank şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilecekleri belirtildi. Telefonlarına SMS göndererek ya da kullandıkları bankanın internet bankacılığı aracını kullanarak şubeye gitmeden ne kadar kredi onayı aldıklarını öğrenebileceklerini iddia ediyorlar. Bu finansman fırsatından yararlanmak isteyenler internet üzerinden veya Denizbank şubelerinden şahsen başvuruda bulunabilirler. 55.000 TL 24 ay vadeli krediyi, gelirlerini belgelemeden sadece kimlikleri ve Denizbank Bireysel Müşteri Temsilcisi aracılığıyla yapacakları ihtiyaç kredisi başvuruları ile banka şubesinden kullanabilirler. Denizbank şubesinden kredi başvurusu yaptığınızda emeklilerin de emekli maaşlarını bankaya getirerek başvuru yapabileceklerini belirtmek isteriz.

Bankaların vatandaşlara destek olmak amacıyla oluşturduğu bu projeden yararlanmak isteyen vatandaşlar, şartları taşıması halinde 5 gün içerisinde internet üzerinden veya banka şubesi aracılığıyla başvuruda bulunarak 24 ay vade ve uygun ödeme imkanıyla kampanyadan yararlanabiliyor. Maaşlarına bağlı olarak 55.000 TL'ye kadar fırsat sunuluyor. İşlemler gün içerisinde tamamlanır ve bu şansa ek olarak geri bildirimde bulunulur. Emekli kredisi, bayram kredisi, evlilik kredisi, okul kredisi gibi özel kredi kampanyalarından da yararlanmak mümkündür. Vatandaşların alım gücüne yardımcı olmak için oluşturulan bu girişim ihtiyaç kredisi olarak biliniyor.

05 Ara 2022 - 16:00 - Ekonomi