ING Banka Resmen Promosyon Rekoruna Koşuyor! 3500 TL Maaşı Olan Emekliler Hazır Olsun

Yılın son ayında da bankalardan promosyon haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. ING Bank'ın 2022 yılı son promosyon kampanyasının duyurulması, özel bankalar arasında promosyon rekabetini kızıştırdı. İşte ING Bank'tan muhteşem emeklilik promosyon kampanyası.

2022 yılı için son fırsat ING Bank duyurusu ile kamuoyuna duyurulmuştur. ING Bank, üç yıllık taahhüt sözleşmesi ile emeklilere harika bir fırsat sunuyor ve 7.000 Türk Lirasına varan promosyonlar sunuyor. Banka promosyon fonları karşılığında herhangi bir talepte bulunmadığını sözlerine ekledi.

Güncel Promosyon Rakamları

ING Bank net bir şekilde aşağıdaki promosyon ücretlerini sunmaktadır:

1.500 Türk Lirası altında emekli maaşı alanlar için 4.650 Türk Lirası
Emekli maaşı 1.500 ile 2.500 Türk Lirası arasında olanlara 5.800 Türk Lirası verilmektedir.
Emekli maaşı 2.500 Türk Lirasını aşanlara 7.000 Türk Lirası nakit promosyon verilmektedir.

ING Bank programına katılım için başvuruların ING Telefon Bankacılığı veya şubeler aracılığıyla tamamlanması gerekmektedir. Bankadan birden fazla emekli aylığı alanların promosyon ücretleri de maaşlarının toplamına göre hesaplanacak ve tek bir terfi şeklinde ödenecektir.

ING Bank Kampanyasının Tüm Detayları

ING Bank, promosyon kampanyası ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı, nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır ve nakit promosyon ödemesi üç yıl boyunca peşin olarak ödenir. Gelir/aylık gelir 3 yıllık taahhüt süresi içinde artarsa, nakit ödeme yapıldıktan sonra başka promosyon ödemesi yapılmayacaktır. Üç yıllık taahhüdü ihlal ederseniz, promosyon maliyeti, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak limit bazında hesabınızdan geri düşülür. Birden fazla ek promosyon kampanyasının aynı anda kullanılması net bir şekilde yasaktır. Listelenen hizmetler durdurulabilir ve ING, koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 1 Ekim 2022 tarihinden itibaren, 1 Mart 2020 tarihinden sonra Bankamıza katılan, yararlanan veya ek kampanya talebinde bulunan tüm müşterilerimize koşulsuz bir şekilde nakit promosyon; mevcut kampanya veya talepleri iptal edilecek ve 7.000 TL'ye kadar nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır.”

# emekli

04 Ara 2022 - 14:00 - Ekonomi