A101 Bu Haftada İndirime Doymuyor! Yok Artık Diyeceğiniz İndirimler

Hatırlarsanız bir süredir Aldın Aldın indirimlerinin giderek daha da ucuzladığının altını çizmiştik. Bunda büyük zincir marketler arasında rekabetin sebepli olduğunu düşünüyoruz. Bunun dışında Tarım Kredi marketlerinin yaptığı indirim haberleri de ürünlerin fiyatlarının azalmasında belirleyici oldu.

Kısaca market indirim ve seçenekleri hakkında şunları söyleyebiliriz. Bu hafta 8 aralık itibariyle raflarda yerini alacak birbirinden farklı ve ayrıcalıklı ürün seçeneği yer alıyor.


Uygun Fiyatlı Cep Telefonu

Genel anlamda cep telefonu indirimlerinin bu tarz marketlerde pek ön plana çıkmadığını görmek mümkün oluyor. Buna göre Xiaomi Redmi Note 11 Cep telefonu sadece 5.399 TL’den alıcı ile buluşuyor.


Bu hafta tabi ki tek indirim bununla da sınılır olmuyor. Tüm A101’lerde 9 kilogram kapasiteli çamaşır makinesi sadece 3.699 TL’den alıcı bulacaktır. Aynı zamanda 4 program özellikli ve 12 yıkama ayrıcalığına sahip bulaşık yıkama kapasitesi olan bu çamaşır makinesi de sadece 3.699 TL’den alıcı buluyor.


Elektronik Haftası Oluyor

A101 pek çok ürünle indirim seçeneklerinden bahsettirmeye devam ediyor. Buna göre cep telefonundan çay makinesine kadar indirim seçeneklerinin de ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Buna göre Samsung

Cyclone süpürge sadece 1.849 TL’den alıcı bulurken,
Aprilla Su Dalgası maşasına da sadece 249 TL’den sahip olmak mümkün oluyor. Şarjlı ve profesyonel saç kesme makinesi seçeneklerine de hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz. Bir diğer avantajlı ve farklı ürün seçeneği ise meyve bıçağı seti ile ön plana çıkıyor. Meyve bıçağı ve çok amaçlı mutfak makası seçenekleri 22.50 TL ile 35 TL arasında değişiklik gösteriyor.


Hem Mutfak Hem Salon İhtiyaçları

Bu hafta A101’de filtreli sürahi başta olmak üzere pek çok farklı ürün ve seçeneğe ulaşmakta mümkün olmakta. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ayrıcalıklı bir şekilde indirim seçeneklerine göz atmak için sizler de en yakın A101’i ziyaret edebilirsiniz. Her zaman güncel ve kaliteli ürün seçenekleri ile A101 yanı başınızda olmaya devam ediyor.
Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere bu şekilde ulaşabilirsiniz.

# A101

03 Ara 2022 - 23:45 - Yaşam