9.800 TL Maaşla İş İmkanı! Üstelik KPSS Şartı da Aranmayacak! Hemen Başvurun

Kpss şartı aranmayan iş başvurusu sayısının bir hayli azaldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Öyle ki günümüzde pek çok özel kurum bile KPSS yada kendi sınavları ile işçi almayı tercih etmektedir. Yalnız İŞKUR vatandaşın daha rahat bir şekilde iş bulmasını kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Orman Genel Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı tarafından işçi ve işe alımlarla ilgili detaylar açıklandı. Zaman kaybetmeden İŞKUR’a siz de başvurabilirsiniz. Dilerseniz bu konuda detaylara geçiş yapabiliriz.


Yeni Bir İş Alım İlanı

İşkur alım yapacağı ilanlarına bir tane daha ekledi. Buna göre yılın son ayında on binlerce işçi ve memur alımı olacağa benziyor. Üstelik bu alımların 2023 yılı gelmeden tamamlanması da gündemde, buna göre zabıta, temizlik ve güvenlik görevlisinin yanı sıra bekçi gibi geçici ve daimi personel alımları yapılacak. Bunun dışında sağlık bakanlığına bağlı hastane ve taşra birimlerinde çalışmak üzere de alımların yapılacağı açıklanmıştı.


Buna göre 18 yaşını doldurmuş olmak ve şartları sağlıyor olmak gerekiyor. Hali hazırda en düşük maaş olarak İŞKUR’da 5.500 TL ödenirken, mesleğe göre maaşlar 9.300 – 9.800 Civarına çıkabiliyor. İşte tüm bilinmeyen ve detayları ile bu iş ilanları…


OGM İşçi Alımı

Orman Genel Müdürlüğünün yapacağı alımlar için ekim ayı sonunda takvimin açıklanması bekleniyordu. Alımlar için aralık ayını beklemek durumunda kaldık. Buna göre OGM taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 141’i engelli ve 83’ü eski hükümlü olmak üzere 224 daimi işçi alımı yapılacaktır. Alımı yapılacak olan bu işçiler ile ilgili iş ilanları yine İŞKUR internet sitesi üzerinden açıklanacaktır.


Engelli ve eski hükümlüler için özel şartlar olmakla birlikte en azından ortaöğretim mezunu olmak şartının olduğunun da altını çizelim. Daha detaylı bilgi  sahibi olmak için siz de İŞKUR internet sitesini yada OGM  internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Son derece uygun ve hızlı bir şekilde bu iş imkanlarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. İş ve işçi alımı ile ilgili bilgilerin de bu şekilde yer aldığını belirtelim.

03 Ara 2022 - 23:15 - Gündem