Şok Aktüel’de Bu Hafta! iPhone İndirime Giriyor Sakın Kaçırmayın

Son dönemlerde marketlerin aktüel ürünleri ile ilgili çok ayrıcalıklı pek çok seçeneğin ön plana çıktığını belirtmeden geçmemek gerekiyor.

Özellikle Tarım Kredi marketlerinin indirim seçeneklerinin dikkatleri üzerine toplaması ile birlikte bu hafta giderek artan bir çizginin de ön plana çıkacağını belirtebiliriz. Peki ama bu indirim seçenekleri hangi ürünler için geçerli dilerseniz göz atalım


Bu Hafta Çok Konuşulacak Ürünler

Bu hafta hiç şüphesiz Şok marketlerde Alpina marka ürünler çok dikkatleri üzerine çekecek. Ev kurmak ve yeni ev döşemek isteyenler Alpina markasından ayrıcalıklı bir şekilde yararlanabilirler. Kısaca bunların fiyatlarının şu şekilde olduğunu da belirtmek yanlış olmayacaktır.


Alpina marka, Beyaz Cam Ocak 1399 TL
Alpina marka, Beyaz Turbo Ankastre Set 3999 TL
Alpina marka, Beyaz Turbo Ankastre Set 3499 TL
Olarak belirleniyor. Bunun dışında yine Alpina marka set üstü ocakta 1.399 TL’den alıcı buluyor.


iPhone Bu Haftanın Dikkat Çeken Ürünü

Yine iPhone telefonlarına gelen zamlar ve telefon bulamayan kişiler ön plana çıktığında fiyatların da dikkatleri üzerinde topladığını belirtmek yanlış olmayacaktır. Buna göre iPhone 13 sadece 28.299 TL ile alıcı bulan bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ayrıcalıklı seçeneklere hemen ulaşmak için kesinlikle Şok marketleri de ziyaret etmenizi öneriyoruz.


Alpina, Mikrodalga Fırın 1539 TL

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Cumartesi fırsatlarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda bu ürünleri dilerseniz ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine de teslim alabiliyorsunuz. Stand mikser ise internette bulabileceğiniz en ekonomik cihazlardan bile daha uygun fiyatı ile ön plana çıkıyor.


Siyah Mikrodalga Fırın 1449 TL.
Seramik Plakalı Buharlı Saç Düzleştirici ve Şekillendirici Maşa 379 TL
Seramik Plaka Saç Şekillendirici Maşa 299 TL
Kırmızı Çay Seti 759 TL.
Kırmızı-Siyah Stand Mikser 1449 TL.
3’ü 1 Arada Retro Blender Seti 599 TL.
5’i 1 Arada Rende Makinesi 659 TL.


Tüm bu indirim ve seçeneklere ulaşmak için siz de en yakın ŞOK Markete uğrayabilirsiniz.

03 Ara 2022 - 20:15 - Yaşam