45 Bin TL’ni Bu Ay Aldın Aldın! Paranızı Sakın Kaçırmayın

Özellikle aralık ayında emekli promosyonları ve kredi haberlerini bol bol duyacağa benziyoruz. Hatırlarsanız kısa bir süre öncesinde EYT’liler içinde Ziraat Bankasının bazı kampanyalar yapacağının altını çizmiştik.

Bu sefer kampanyalar daha çok ödeme güçlüğü çeken vatandaşları ilgilendiriyor. Ziraat Bankası müşterilerine özel sadece 36 ay vade ile 45.000 TL kredi imkanından siz de faydalanabilirsiniz. Nasıl mı? Tüm merak edilenler ile birlikte detaylar…


Kredinin Şartları Nelerdir?

Öncelikle giderek zorlaşan şartların vatandaş için çok ciddi sorunları beraberinde getirdiğini de hatırlatmakta fayda var. Alım gücünün düşmesi ile birlikte son dönemlerde bir takım zorlu süreçlerinde ortaya çıkması sizin için ayrıcalıklı bir seçenek olarak dikkatleri üzerine topluyor. Uygun ödeme koşulları ile birlikte siz de son derece hızlı bir şekilde bu seçeneklerden destek alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde 3 senelik vadeden destek alarak kredi çekebiliyorsunuz.

Peki ama şartlar neler?

Sadece Ziraat Bankası müşterisi olmak yeterli oluyor. Son altı aylık olacak şekilde belgelenebilir bir gelirinin olması da avantaj olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda kredi puanı da verilecek olan kredinin tutarını doğrudan ilgilendiriyor. Genel olarak kredi puanları ve ödeme seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmakta söz konusu olabilir.

3 Ay Erteleme Şansını Kaçırmayın


Hiç şüphesiz bankanın sunduğu bir diğer ayrıcalıklı seçenekte 3 ay erteleme imkanından yararlanmanız olacaktır. Bu konuda 3 ay erteleme ödeme imkanından hızlı bir şekilde yararlanmanız için siz de ayrıcalıklı seçeneklere göz atabilirsiniz.


Kısa bir süre içerisinde kredi seçeneklerinden siz de hızlı bir şekilde yaralanabilirsiniz. Bu seçeneklerden hızlı bir şekilde faydalanmak için yapmanız gereken tek şey Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmek ve kullanıyorsanız mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunmak olmalıdır. Kredi sicilinin temiz olmasının da bu kredi seçeneği için son derece ayrıcalıklı bir seçenek olduğunu unutmamak gerekiyor.
Çünkü kredi sicilinize bağlı olarak farklı oranlarda ve taksit imkanı ile kredi alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda dilerseniz 3 aya kadar taksit ertelemesi de yapabiliyorsunuz. 

03 Ara 2022 - 18:00 - Ekonomi