Merve Boluğur’un Eski Eşiden Ağza Alınmayacak Açıklamalar! Neden Boşandıklarını Tüm Detaylarıyla Söyledi

Oyuncu Merve Boluğur ile kısa süre içerisinde nikah masasına oturan ve 53 günlük bir evlilikten sonra ani bir boşanma kararı alan Mert Aydın, katıldığı bir organizasyonda kendisine eski eşi Merve Boluğurla alakalı sorular soran gazetecilere verdiği yanıtla oldukça şaşırttı.

Ani bir kararla evlendiği Merve Boluğur hakkında konuşmaktan kaçınan Aydın, “Konuşmaya bile değmez inanın. Unutmaya çalışıyorum şu an mutluyum" cevabını verdi.


Oyunculuğa ara verip şarkıcılığa geçen Merve Boluğur, 2 Ekim tarihinde, şaşalı bir düğünle DJ Mert Aydın ile dünya evine girmişti.
Evlilikleri süresince mutlu bir tablo çizen ve her anlarını sosyal medyada paylaşan çift, düğünden sadece 53 gün sonra boşanma kararı aldı. Çift, 53 gün süren evliliklerini yine ani bir kararla sonlandırarak yollarını ayırmıştı.

Arkadaşlarının davet ettiği bir organizasyonda boy gösteren Mert Aydın’a eski eşi hakkında sorular yöneltildi. Fakat Mert Aydın’dan hiç umulmadır bir cevap geldi.

“Gereksiz Bir Kişilik, Konuşmaya Bile Değmez”

Habertürk'te yer alan habere göre Aydın, katıldığı davette basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, "Boşanmadan sonra ilk kez bir etkinliğe katıldım ve en sevdiğim işi yaptım.
Bana ne soracağını biliyorum. Gereksiz bir kişilik, konuşmaya gerek yok. Unutmaya çalışıyorum" dedi.

03 Ara 2022 - 15:00 - Magazin