Mabel Matiz’den Öyle Bir İsyan Geldi Ki! Başına Gelenler Şok Geçirtti

Ödül takdim etmek için davet edilmiş olduğu GQ Türkiye Ödül Töreni'nde Karakol klibinin sansür edilmesi yüzünden sahneye çağırılmadığını dile getiren Mabel Matiz, birçok ünlü isimden destek aldı.

Cem Yılmaz ve Hazal Kaya, Matiz için destek anlamında sosyal medyadan paylaşım yaptılar.


2022 Yılının En Başarılı Erkeklerine Ödüller Yağdı

Gq Türkiye Yılın En İyi Erkek Ödülleri, dün akşam muhteşem bir şölenle açılışını yaptı. Birçok ünlü ismin katıldığı bu özel gecede, 2022 yılında en çok dikkat çeken başarılı erkek oyunculara ödüller verildi.
Törende ödülünü almak üzere kürsüye çıkan Uraz Kaygılaroğlu, konuşmasını yaparken, arkasından gülerek gelen Cem Yılmaz'ı uyardı. Tören sona erdiğinde uzun bir açıklama yapan Mabel Matiz, ödül vermek için çağırıldığını ancak sahneye davet edilmediğini dile getirdi.


Uraz Kaygılaroğlu Cem Yılmaz’a Tepki Gösterdi

Rollerini üstlendiği dizilerdeki üstün başarısıyla büyük hayran kitlesi toplayan Uraz Kaygılaroğlu, Yılın Oyuncusu Ödülü'nü aldı. Ödülü Cem Yılmaz'dan alan Kaygılaroğlu, Yılmaz'ın konuşurken arkasından gülmesine sinirlenerek, "Ciddi bir şeyden bahsediyorum" uyarısında bulundu.


Hazal Kaya Destek Verdi

Cem Yılmaz’ın destek mesajından sonra Hazal Kaya'dan  da yine bir destek paylaşımı geldi. Matiz'in paylaşımını Instagram hesabından yayınlayan Kaya, "İyi ki paylaştın. Bunu bilmek bizim için önemli” dedi.

03 Ara 2022 - 13:00 - Magazin