Çocuğu Olanlara Müjdeli Haber Geldi! 10 Bin TL’nizi Almayı Unutmayın

Halkbank’tan anne ve babalara iyi haber geldi. Kış günleri kapıda özellikle ısınma ve geçinme derdi iyiden iyiye ailelere zor günler geçirmeye devam ediyor.

Geçim sıkıntısının baş gösterdiği şu günlerde eğitim için ayrılan paranın da oldukça daraldığını görmek mümkün oluyor. İşte bu sorunun yaşanmaması için Halk Bank oldukça ayrıcalıklı bir ödeme seçeneği ile karşınızda! Peki ama Halk Bank bu sayede tam olarak neyi vaat ediyor?  Birlikte hep beraber ödeme seçenekleri ile birlikte bu konu başlıklarına değinelim.


100.000 TL Nakit Hayal Değil

Zor günlerde ailelere yardımcı olması açısından Halkbank oldukça ekonomik geri ödeme seçenekleri ile 100.000 TL nakit veriyor. Bu konuda yılların verdiği deneyimle çalışmalarına devam eden bankanın her geçen gün güncel ayrıcalıklı ve farklı seçenekleri de bir arada sunduğunu unutmamak gerekiyor. Dilerseniz daha detaylı bilgi sahibi olmak için bu konuya geçiş yapabiliriz.


Eğitim Kredisi Nedir?

Halkbank çocukları okuyan aileler için duyurduğu ve 1.94 faiz oranı ile tanıtımını yaptığı eğitim kredisi için vade sayısını da 36 ay olarak belirledi. Bu sebeple üst limit olan 100.000 TL için siz de başvuruda bulunarak hemen nakit desteğine bir adım atabilirsiniz.
Bunun dışında sizin için örnek bir ödeme planı hazırladık. Dilerseniz buna kısaca değinelim.


Diyelim ki, 50.000 TL nakit ihtiyacımız ortaya çıkmış olsun.

Halkbankasının vereceği eğitim kredisinde faiz oranı 1.94 olduğu için 3 senelik geri ödeme miktarında aylık ödeme tutarı 2.098 TL olarak ön plana çıkmaktadır. Bu sayede siz de bu geri ödeme imkanı olan krediden hızlı bir şekilde yararlanarak ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

Kaldığımız yerden ayrıcalıklı ve hızlı bir şekilde bu seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda bir parantez açarak şu konuyu aydınlatmak isteriz ki, Halk Bankası bazı durumlarda özellikle ayrıcalıklı kredi imkanı sunmaya devam etmektedir. Bunun en canlı ve en net örneğini burada görüyoruz. Çünkü eğitim kurumlarının kendi finansman desteklerinde ortalama faiz oranı 2.08 olarak belirlenmektedir.

# Nedir?

02 Ara 2022 - 23:00 - Ekonomi