Konuşanlar 86. Bölüm İzle Dizibox Dizipal 2 Aralık 2022

Ekranların en sevilen ve en çok takip edilen programları arasında ilk sırada yer alan Konuşanlar 2 Aralık 2022 Cuma bölümü izleme ekranı sizlerle.

Büyütmek için resme tıklayın

Hasan Can Kaya'nın muhteşem sunumu ile gerçekleşen bu güzel komedi programının son bölüm izleme detaylarını sizler için hazırladık. 

Bu sohbet bildiklerinizden çok daha farklı ve son derece eğlenceli. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor, ardından birbirinden ilginç sorular geliyor ve eğlence katlanarak tavan yapıyor. Her bölümde kahkaha tufanı artıyor. Bu güldürüde yer almak isteyen izleyiciler Konuşanlar sahnesindeki yerini alıyor. 

Buna da bakınız; Konuşanlar Bilet Fiyatları 2022! EXXEN Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır ?

KONUŞANLAR 86. BÖLÜM FULL İZLE

Komedyen Hasan Can Kaya'nın sunumuyla ekrana gelen Konuşanlar'ın 86. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı konukların yaşamlarından hikayeler barındıran Konuşanlar, bu hafta da izleyiciyi kırdı geçirdi. Sınıfın en çok konuşan isimleri Hasan Can Kaya'nın radarına takıldı. Şimdi siz de Konuşanlar'ın 86. bölümü dahil olmak üzere tüm bölümlerine Exxen üzerinden ulaşabilirsiniz. Konuşanlar'ı Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den izlemeye başlayabilirsiniz. 

KONUŞANLAR 86. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

01 Ara 2022 - 22:46 - Magazin