Ziraat Bankası Promosyonunda Merak Edilen Soru Yanıt Buldu! Aralık Güncellemesi

Yavaş yavaş yıl sonuna yaklaşıyoruz. Söz konusu olan bankaların promosyon seçenekleri ve indirimler olduğunda nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor? Hangi konu başlıklarına dikkat ediliyor ve promosyon fiyatları hangi aralıkta olacak? Sizin için bu soruların detaylı bir şekilde cevabını vermeye devam edeceğiz. Hazırsanız başlayalım…

Özellikle kamu bankalarının promosyon konusunda, bazı fiyat aralıklarının olduğunu belirtmek gerekiyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde 19 farklı banka SGK ile anlaşma yaparak promosyon tutarlarını sabitlemeye karar vermişti. Alınan anlaşma sonucunda ortaya çıkan bu tutarın fazlasını bankalar verebilecek ama eksiğini vermeyeceklerdi. Hal böyle olunca bazı bankalarında bu anlaşmadan uzak durduğunu da belirtmek gerekiyor.


Peki ama Ziraat Bankası Promosyon tutarı tam olarak ne kadar oldu?
Aralık ayında güncel tutarlara göz attığımızda promosyon rakamlarının genel olarak şu aralıkta olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır. Buna göre aldığı maaş 3500 TL altında olan bir emeklinin alacağı promosyon tutarı 3.000 TL olarak belirlenmiştir.

Bunun dışında aldığı maaş 3.500 TL – 7.500 TL arasında olması durumunda aldığı rakam 3.500 TL olurken,
7.500 TL ile 10.000 TL arasında olması durumunda da aldığı maaşın 4.500 TL arasında olması söz konusu olmaktadır. Peki ama 10.000 TL üzerinde maaş alan bir emekli ne kadar promosyon alır? Bu sorunun cevabı ise üst rakam olan 5.000 TL olarak cevaplanabilir.


Hemen Sizde Başvurabilirsiniz

Emekli aylıkları ve ödenen promosyonlar hakkında her geçen gün yeni bir haberle karşınızda olmaya devam ediyoruz. Yıllara göre promosyon tutarları güncelleniyor olsa da aslına bakılırsa bu tutarların daha kısa süre içerisinde değişeceğini belirtebiliriz.


Söz konusu olan promosyon ödemeleri olduğunda hemen başvuruda bulunarak sizlerde ödemelerinizi almaya başlayabilirsiniz. Emekli aylıkları başta olmak üzere tüm konu başlıklarında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda küçük bir hatırlatma yapmayı gerekli görüyoruz. Sizin için yukarıda bahsettiğimiz rakamların tüm kamu bankaları için geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Siz de hızlı bir şekilde bu seçeneklerden destek alabilirsiniz.

# emekli

01 Ara 2022 - 20:15 - Ekonomi