Güncel Katalog Yayınlandı Tarım Kredi Marketlerinde Haftanın İndirimi

İndirimli ürünler söz konusu olduğunda, son dönemlerde Tarım Kredi marketlerinin adını daha sık duymaya başladık. Peki ama bu marketleri bir adım öne çıkaran ne oldu? Öncelikle bu konunun cevabını verelim istedik.

İlk olarak piyasada tekelleşmeye karşı, rekabetçi fiyat ortaya çıkarmak için kurulan Tarım Kredi Marketleri hızlı bir şekilde tüm Türkiye’de şubelerini açmaya başladı. Buna göre market düzenli olarak uygun fiyatlı ve kaliteli ürün fiyatlarını yayınlamaya devam ediyor.


Özellikle bu fiyatlara göz attığımız zaman, hem piyasa değerlerinin altında yaptıkları satış rakamlarını görüyoruz. Hem de son derece uygun fiyat aralığından satış yapıldığını görüyoruz. Pek çok anlamda da rakip marketlerin önüne geçtiğini söyleyebiliriz.


1 – 15 Aralık Listesi Yayınlandı

Tarım Kredi Marketlerinin yayınladığı listeler genellikle dönemsel olarak çok ihtiyaç duyulan ürünlere geliyor. Bu sebeple her zaman için bu marketin yayınlayacağı listeyi yakından takip etmenin de yerinde bir karar olduğunu belirtebiliriz. Zaman içerisinde farklı ürünler indirime giriyor olsa da tarım kredi marketlerinin kısaca yaptığı indirimler hakkında şunları söylemek yanlış olmayacaktır.


Hangi Ürünler İndirime Girdi?

Aşağıda sizinle paylaşacağımız indirimler çok sık aratılan ürünler başta olmak üzere yayınlanmıştır. Yaklaşık 100 kalem ürünün iki haftalık süre boyunca indirimde olduğunun altını çizelim.

  • Güney 1 Litre Çiftlik sütü 14,75 TL
  • Birlik Türk Kahvesi 250 gram paketlerde: 38,90 TL
  • 6’lı Paket 200 ml’lik Kızılay Aromalı Maden Suyu Çeşitleri: 22,90 TL
  • Birlik Poşet Bitki Çayları: 11,50 TL
  • Miskos Gofrete Çeşitleri 200 gramlık paketlerde: 7,95 TL
  • Birlik 3 kilogramlık Filiz Çay: 189,90 TL
  • Birlik Demlik Siyah Poşet 48’lik paketlerde: 17,50 TL
  • Eti Browni Çikolatalı Kek 180 gramlık paketlerde: 13,95 TL
  • Eti Tartini Frambuazlı Turta 171 gram: 13,95 TL

Yukarıda liste olarak verdiğimiz fiyatlandırmalar sadece birkaç kalem ürün fiyatını göstermektedir. Her hafta olduğu gibi 1 – 15 aralık 2022 tarihleri arasında da Tarım Kredi Marketlerinde oldukça farklı ürün seçeneğinde uygun fiyat aralığından ürün seçeneklerine ulaşmak mümkün olmaktadır.

01 Ara 2022 - 22:00 - Yaşam