Denizbank, Akbank ve Garanti Bankasından Son Dakika Müjdesi! Ödemeler Başlıyor

Özel bankaların yaptığı kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Özellikle kamu bankalarının da promosyon ve kredi atılımlarının artması ile birlikte rekabet giderek artış göstermeye başladı. Son olarak Denizbank – Akbank ve Garanti Bankasının da açıklaması ile birlikte 36 ay vadeli ve üç ay ertelemeli kredi ödemesinin bugün başladığı belirtiliyor. Peki ama bu ödemelerin detaylarında neler var? İşte bilinmeyenleri ile birlikte kredi detayları…

İsmi geçen özel bankalar yeni müşteri kazanmak ve ihtiyaçları bir nebze de olsa rahatlamak için kredi vereceklerini açıkladı. Buna göre verilecek olan krediler dilenirse üç ay ertelemeli olarak ödenebilecek ve bunun için toplam 36 aylık vade imkanından yararlanılabilecek. Tüm bu seçenekler bir araya geldiğinde oldukça ekonomik ve uygun bir kredi seçeneğinin ön plana çıktığını da belirtmek yanlış olmayacaktır.


Tam 100.000 TL Kredi İmkânı!

Bankalar yaptığı duyuru ile dilenirse 50.000 – 100.000 TL arasına iki senelik vade imkanı ile kredi sunulurken 1.500 – 49.000 TL arasında da üç senelik vade kapsamında ödeme yaptığını duyurdu. Başvuru yapmadan önce bu fiyat aralığına göz atmakta fayda görülüyor. Peki ama süreç nasıl işliyor.


Yeni yıl yaklaşırken siz de bu kredilerden destek alarak ödemenizi hemen hesabınıza geçirmek isterseniz sadece bankaların adreslerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Gerekli kampanyalar ve üç ay erteleme imkanından yararlanarak hızlı bir şekilde uygun fiyat aralığından kredi seçeneğine de ulaşabilirsiniz. Tüm bu seçeneklerin değerlendirilmesi ise sadece 5 dakika sürmektedir!

Mobil Uygulamalarına Göz Atın

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve hemen başvuruda bulunmak için bankaların mobil uygulamalarını indirmeniz tavsiye edilir. Örneğin Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak için mobil deniz uygulamasını indirerek başvuruda bulunabilirsiniz.


Eğer mobil bankacılık kullanmıyorsanız yada bu bankaların müşterisi değilseniz de şubeleri ziyaret ederek hemen banka müşterisi olabilirsiniz. Tüm bu işlemler çok hızlı bir şekilde tamamlanarak bankaların uygulama ve seçeneklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.
Akbank içinse Akbank Direkt üzerinden başvurmak yeterli olacaktır.

01 Ara 2022 - 18:30 - Ekonomi