DİZİPAL Çöp Adam 1. Bölüm Full izle

Ekranların en sevilen dizileri arasında girmeye karar veren Çöp Adam dizisi 1. bölüm izleme detaylarını sizler için hazırladık.

Büyütmek için resme tıklayın

Star Tv ekranlarında bugün yerini alacak olan en yeni diziler arasında yer alan Çöp Adam dizisi yeni bölümü ile sizlerle olacak. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun aldığı Çöp Adam dizisi bu akşam ekranlarda olacak. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkan ve Melek Gençoğlu ile Su Ersöz tarafından senaryoya çevrilen dizide Elçin Sangu Peri, Engin Altan Tamer karakterini canlandırıyor.

Elçin Sangu tarafından canlandırılacak Peri karakteri bir banka müdürü. Engin Altan Düzyatan ise bir anda zengin olan Tamer Yılmaz isimli bir yazılımcıyı oynayacak.

1. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çok küçük yaşlarda yaşan ile mücadele etmeye başlayan Tamer’i giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır.

Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur.

Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır.

Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. En yakınından aldığı darbenin şiddetiyle hayattan vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

ÇÖP ADAM 1. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

30 Kas 2022 - 19:21 - Magazin