İNG Bank Anında 7.000 TL Ödeme Yapacak ! Tüm Emekliler Faydalanabilir

Emeklilere yönelik yapılan promosyon kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Bir dönem çoğunluğu elinde bulunduran kamu bankalarının yavaş yavaş emekli çoğunluğunu özel bankalara bırakmaya başladığını söyleyebiliriz. Hiç şüphesiz bu durumda yapılan promosyon ve diğer kampanyaların da son derece önemli bir yer olduğunu söyleyebiliriz.

Rekabet her alanda olduğu gibi maaş hesabı konusunda daha iyi şartlar sağlayanın lehine değişiyor. Bu konuda İNG Bank içinde durum farklı değil. Turuncu hesap, kredi seçenekleri ve diğer konu başlıkları başta olmak üzere her zaman için İNG Bankı konuşmaya devam ediyoruz. Bankanın kısa süre içerisinde gençler arasında popüler  olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Aynı popülerliği şimdi emekliler arasında da sağlayacak gibi görünüyor neden mi?


Emekli Promosyon Ödemesinde Fazladan 2.200 TL!

Ödeme seçenekleri söz konusu olduğunda fazladan verilen tutarlar genelde her kesimden insanın ilgisini çeker. Bu konuda hatırlarsanız hem kamu hem de özel bankaların yaptığı anlaşma neticesinde yaklaşık olarak 29 banka ortalama rakamlarda karar kılmıştı.


Bankalar bu tutarları ilgili kişilere ödeme yapacaklarını taahhüt ettiler. Yalnız İNG Bank bu tutarların çok daha üzerinde ödeme yapmaya başladı. Eğer siz de emekli maaşınızı henüz taşımadıysanız ve promosyon ödemesi almadıysanız hemen şimdi başvuruda bulunabilirsiniz. Buna göre maaşı 3.500 TL ye kadar olan emeklilerimiz 4.650 TL promosyon ödemesi alacaktır.

Maaşı 3.500 ile 7.500 TL arasında olan emekliler içinse ödenecek promosyon tutarı 6.000 TL olarak belirlendi. Maaşı 10.000  TL üzerinde olan emeklilere ödenecek tutar ise 7.000 TL olarak belirlenmiştir.

Nasıl Başvururum?

Eğer bu şartları sağlıyor ve ödeme almak istiyorsanız size en yakın İNG Bankı ziyaret edebilirsiniz. Son dönemlerde banka aldığı kararlar neticesinde Anadolu’da bulunan pek çok şubesini kapatma yoluna gitti. Yalnız bu konuda dilerseniz internet bankacılığı üzerinden ve temassız müşteri olma seçeneğini kullanarak hızlı bir şekilde bankanın müşterisi olmayı deneyebilirsiniz.


Anında ödeme alma seçeneğinden yararlanmak ve hemen para almaya başlamak için bu seçenekleri değerlendirmeye sizde başlayabilirsiniz.

30 Kas 2022 - 23:30 - Ekonomi