QNB Finansbank 120 TL Kampanyasında Sona Geliniyor! Tükenmeden Sizde Faydalanın

Giderek artan ve ekonomik anlamda zor günler yaşadığımız bir süreçteyiz. Özellikle bankalar indirimler ve kampanya haberleri de çoğunlukla bu konu başlıklarında ortaya çıkıyor.

Alışveriş listesi ciddi anlamda şişkinlik yapmaya başlayınca doğru ürünün satın alınması da bu anlamda zorlaşıyor. Peki ama bankalar bu konuda nasıl bir yol izliyor. Hiç şüphesiz interaktif bankacılık felsefesini en iyi yansıtan bankalar arasında yer alan QNB Finansbank yeni kampanyasının son günlerinin yaklaştığını duyurdu. Peki ama bu kampanyanın detaylarında neler var?  Dilerseniz sizin için bu detaylara bir göz atalım.


Kampanyanın Detayları Hakkında Bilgi

Öncelikle yeni QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka üzerinde bir adet vadesiz hesap açtırarak mevcut hesabınıza otomatik ödeme bağlamanız gerekmektedir. Bağladığınız her otomatik ödeme için 40 TL toplamda ise 120 TL’lik Para Puan kazanacaksınız. Kazandığınız para puanlar vadesiz hesabınızın bağlı bulunduğu karta yatırılmaktadır.
Bu işlem için son tarih bugün olmakla birlikte otomatik ödemenin hesaptan çekilmesi içinse aralık sonuna kadar süreniz olduğunun da hatırlatılması gerekmektedir. Özellikle hem güncel hem de ayrıcalıklı bir şekilde kampanya seçeneklerinden yararlanmak isterseniz de sizi QNB Finansbank şubelerine bekliyoruz. Bu bankayı diğer bankalardan ayıran en temel özelliği nedir?

Neden Qnb Finansbank?

Bu banka hem ayrıcalıklı hem de farklı bir banka olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Yılların verdiği deneyim ve çalışma anlayışı ile birlikte müşteri merkezli olarak çalışmalarını sürdürür. Bunun en büyük etkilerini emekli maaşlarına verdiği bonkör promosyonlarla ve sürekli olarak yaptığı kampanyalarla görmekteyiz.


Aynı zamanda Z kuşağının en sevdiği bankacılık hizmeti olan Enpara’da QNB Finansbank hizmeti olarak ön plana çıkmaktadır. Tüm bu seçenekler bir arada değerlendirildiğinde bu bankadan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Hazır konu bu kampanyadan ve detaylardan açılmışken, bu kampanyadan faydalanmış dahi olsanız kart başvurusunda bulunmayı unutmayınız. Çünkü kart başvurusunda bulunmayan müşterilerin başvuruları iptal edilecektir. Bu konu başlığına dikkat ederek siz de rahatlıkla 120 TL’lik nakit ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Detaylar için banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

30 Kas 2022 - 23:00 - Ekonomi