Yapı Kredi Rekor Promosyon Hamlesini Yaptı! Kasım Ayı Emekli İçin Güzel Geçecek!

Ekonomik kriz ve artan enflasyon nedeniyle geçim sıkıntısı çeken emeklilere tanıtım yardımları devam ediyor. Kamu bankalarının geride kalmasıyla birlikte kendi aralarındaki rekabeti sürdüren özel bankalar, emeklilere verdikleri promosyonu Kasım ayında da sürdürme yolunu seçti.

Yapı Kredi, promosyonun değerini değiştirdi. Bu Yapı Kredi yükseltmesi ile emeklilik promosyon fiyatı 10.000 TL'ye yükseldi.

Yapı Kredi Düğmeye Bastı

Yapı Kredi, 10.000 TL'ye kadar zam yapacağını duyurması, ayrıca şartları ve konuyla ilgili diğer bilgileri de yayınlayacağını açıklamasıyla birçok emeklinin dikkatini çekmeyi başardı. Ayrıca SGK, emeklilerin ödemesi gereken en düşük pazarlama maliyetinde de değişiklik yaptı. En güncel SGK fiyat listesine göre; 3 500 TL'ye kadar emekli maaşı alanlara 3 Bin TL, 3 500 TL ila 7 500 TL emekli maaşı alanlara 3.500 TL, 7 500 TL ila 10 000 TL emekli maaşı alanlara 4 Bin TL, 10.000 TL'den fazla emekli maaşı alanlar ise 5 Bin TL alıyor. 1 Kasım'da olduğu gibi SGK ile protokol yapan 19 banka, 3 yıl taahhütte bulunan emeklilere en az yenilenen temel tutarları ödemek zorunda.

Promosyon Miktarı Nasıl Yükseltilir?

Kişinin bir banka ile sözleşmesi varsa ve banka değiştirmek istemiyorsa promosyon ücretini o bankadan alabilmek için yeniden başvurması gerekir. Banka, ilk taahhüdün kalan süresi için pazarlama ücretini çıkardıktan sonra yeni tutarı başvuru sahibine ödemekle yükümlüdür. Farklı bir bankaya taşıma yapılması durumunda kalan sürenin tamamının taahhüt edilen bankaya iade edilmesi yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Promosyon Ücreti

Bankalar, işlerini kazanmak için en yüksek pazarlama ücretini sunarak emekli iş için rekabet eder. Bu bankalardan biri olan Yapı Kredi de promosyon ücretlerinde benzer şekilde değişikliğe gitmiştir. İşte Yapı Kredi'nin en güncel promosyon ücretleri; 1 Kasım 2022 - 30 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında üç yıl süreyle Yapı Kredi'den SGK emekli maaşı almayı kabul eden müşteriler 7.500 Türk Lirasına varan nakit promosyon fırsatından hızlı bir şekilde yararlanabiliyor.

# emekli

29 Kas 2022 - 16:30 - Ekonomi