Akbank Faizsiz Kredi İmkanı Sunuyor! Mobil Uygulamayı İndirip Fırsatlardan Yararlanabilirsiniz!

Bankalar her yeni açıklamayla tüketicilerinin yüzünü güldürüyor. Akbank ihtiyaç kredisi isteyen vatandaşlara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Paraya ihtiyacı olanlar Akbank'ın önünde sıraya girmeye başladı.

Artan fiyatlar insanları kızdırsa da artan hayat pahalılığından bankalar sorumlu tutuluyor. 2022 yılında enflasyondaki yükseliş nedeniyle birçok üründe fiyat artışları oldu. Enflasyon, maaş artışlarının ortadan kalkmasına neden oldu, ancak insanlar yine de bankalardan nakit çekmenin bir yolunu buldu. Halkın taleplerine cevap verebilmek için alım gücü düşerken yeni bankacılık kampanyaları sunmaya devam ediyor. Akbank'ın bu açıklamayı yapması herkesin yüzünü güldürdü. Akbank promosyonu, maddi sıkıntı yaşayan birçok tüketiciye yardımcı olacaktır. Akbank müşterileri tebliğe istinaden faizsiz nakit avans çekebilmektedir.

Akbank Üzerinden Faizsiz Nakit Avans Nasıl Alınır?

Akbank, yeni reklamıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutuyor. Potansiyel tüketiciler nakit avans ile 10.000 TL'ye kadar sıfır faizli kredi başvurusunda bulunabilirler. 6 ay vade seçeneği ile nakit desteği sunan Akbank tarafından kampanya detayları açıklandı. Akbank, son başvuru tarihinin 30 Kasım 2022 olduğunu belirterek vatandaşların faizsiz kredi imkanından faydalanmasını arzu ettiğini ifade ediyor.

Faizsiz taksitli nakit avans programından yararlanabilmek için potansiyel müşteri olmanız gerekmektedir. Başvuru için 30 Kasım 2022 tarihine kadar Akbank mobil uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Axess veya Wings kredi kartı başvurularının 15 Aralık 2022 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurunun ardından bankaların son başvuru tarihine kadar olumlu yanıt vermesi gerekmektedir. Kartları 15 Aralık 2022'ye kadar onaylanan müşteriler, 31 Aralık'a kadar başvurudan yararlanabilecek. Akbank'ın internet sitesinde yer alan faizsiz kredi detaylarında şu iddialar yer aldı:

"Şubede veya mobil cihazında Akbank hesabı olanlar, şubeler, ATM'ler, Müşteri İletişim Merkezleri, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şubesi ve Akbank.com, axess gibi siteler aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabilirler. Kampanya katılımcıları, avans ödemelerini SMS'te belirtilen tarihe kadar 10.000 TL'ye kadar Taksitli ve 2–6 ay vadeli olarak aylık %0 indirimli akdi faiz oranı üzerinden yapmalıdır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans talepleri %1,63 faiz oranına tabi olacaktır.”

29 Kas 2022 - 14:30 - Ekonomi