CANLI İZLE | Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Kasım Pazartesi canlı izle

ATV ekranlarının en sevilen programları arasında ilk sırada yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert haftanın ilk bölümü ile sizlerle olacak.

Büyütmek için resme tıklayın

Milyonların sevdiği sunucu Müge Anlı'nın sunumunu yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert, ATV kanalında izleyicileriyle buluşmaya her zaman olduğu gibi yine devam ediyor. Yeni sezonuna başlayan program, televizyon izleyicileri tarafından yine en çok takip edilen programlar arasında yer alıyor.

Programda bir çok olayı çözen Müge Anlı'nın programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in nasıl ve nereden izleneceği merak ediliyor. 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI İZLE! MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ BÖLÜM İZLE!

Sabah kuşağının en çok izlenen ve en sevilen programı olarak bilinen Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün saat 10.00'da ATV'de ekrana geliyor.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

# ATV

28 Kas 2022 - 09:49 - Magazin