Camdaki Kız Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Gün ve Saati (Kanal D)

Ekranların en sevilen dizileri arasında ilk sırada yer alan Camdaki Kız Dizisi hakkında merak edilen detayları sizler için hazırladık. Camdaki Kız tekrar bölümleri hangi gün ve hangi saat ?

Büyütmek için resme tıklayın

Burcu Biricik, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi muhteşem oyuncuların yer aldığı son yılların en güzel dizilerinden olan Camdaki Kız dizisinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç yer alıyor. Dizinin yeni bölümlerini kaçıran bir çok kişi ise Camdaki Kız tekrar bölümlerini merak ediyor. İşte detaylar sizlerle...

HİKAYE:

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir. (1)

Camdaki Kız Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Ve Saat Kaçta?

  • Kanal D dizisi tekrarı 27 Kasım Pazar Saat 14.00 te olacak.
  • 29 Kasım Salı 00.15 te ekranlarda olacak
  • 1 Aralık 2022 Perşembe YENİ BÖLÜM saat 20.00 da Kanal D ekranlarında olacak.

NOT: Bu yazının tamamı ANKARA HABER adresine aittir. 

27 Kas 2022 - 13:56 - Magazin