5 Bin TL Ödeme Fırsatı! TC Kimlik Numarasının Son Hanesi 0-2-4-6-8 Olanlara Müjde

5 bin TL almak için sırada yerinizi alabilirsiniz! TC kimlik numarasının so hanesi 0-2-4-6-8 olan vatandaşlar hiç beklemeden paralarını almaya gitsin.

TC Kimlik numaralarının son haneleri 0, 2, 4, 6 veya 8 olan kişilere müjdeli haber geldi. Hemen paraya ihtiyacınız varsa ve hemen elinizin altında olmasını istiyorsanız 5.000 TL'lik bir ödeme mevcuttur. Hemen başvurunuzu yaparak, beklemeden aynı gün 5.000 TL paranızı alabilirsiniz. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Hemen 5.000 TL'ye sahip olma ve güncel nakit ihtiyacınızı karşılama fırsatını kaçırmayın.

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına TC kimlik numaranız ile başvurarak katılabilir, başvurunuzun kabul edilmesi durumunda 5.000 TL'nizi aynı gün alabilirsiniz. Bankaların son kredi kampanyasını kaçırmayın. İşte tüm vatandaşlara 5000 TL'ye varan ihtiyaç kredisi veren bankalar ve başvurulara ilişkin tüm detaylar.

Finansbank 5000 TL Kredi Fırsatı

Kredi puanları yeterli ise 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak vatandaşların aynı gün ödeme alması sağlanacak. Vatandaşlar, 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi talep etmeleri halinde QNB Finansbank aracılığıyla bu kredilerden birine 3 ay ertelemeli olarak başvurabiliyor. 36 ay vadeli hesabınızda bulunan düşük limitli kredilerinize dilediğiniz zaman TC Kimlik numaranızı 50 30'a mesaj atarak veya bu bankanın müşterisiyseniz internet bankacılığından yararlanarak ulaşabilirsiniz. Banka şubelerini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalar aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara 5000 TL'ye kadar ödemeler gönderiliyor ve dilediğiniz zaman hesaplarına yatırılıyor. QNB Finansbank'tan 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir. Kredi puanınız uygunsa aynı gün bankanızdan paranızı alabilirsiniz. Bu finansman imkanı size 3 ay ertelemeli olarak sunulmaktadır. Banka şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu hemen yapabilirsiniz.

Denizbank 5000 TL Kredi Fırsatı

Vatandaşlar ayrıca Denizbank'tan da 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. 5000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız hemen size en yakın Denizbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kredi imkanından yararlanmak için banka kredi notunun en az 1500 olması yeterlidir. Ziraat Bankası da ihtiyaç sahiplerine anında düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Acil nakit ihtiyacınız varsa en yakın Denizbank şubesinde. 5000 TL'ye kadar 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusunu kimlik numaranız ve gelir belgelerinizle yapabilirsiniz.

27 Kas 2022 - 14:30 - Ekonomi