İş Bankasından Maaş Alan Emeklilere Müjdeli Haber Geldi! Banka İnanılmaz Bir Jest Yaptı

İş Bankası'nın milyonlarca emekliye yönelik kampanyası herkesi hayrete düşürdü. Pek çok emeklinin programlarında Kasım ayı emeklilik promosyon coşkusu var. İş Bankası tarafından emeklilere önemli bir promosyon ve ek imkanlar sağlanmıştır. Peki İş bankası emekli promosyonu ne kadar? Pek çok kişi merak ettiği için konuyu incelemeye başladı.

Kasım dalgası, son zamanlarda kamu ve özel bankaların hararetli rekabete girdiği bir emeklilik kampanyasıyla başladı. İş Bankası'ndan emekli promosyon ödemeleri Kasım ayında da yapılmaya devam ediyor. Ayrıca başvuru süreleri Kasım ayı sonuna kadar uzatılan İş Bankası'na verilen ilanda ödeme tutarları açıklandı.

Emekli Promosyon Ödemeleri Ne Kadar Oldu?

Promosyon ödemesi, üç yıllık bir süre boyunca nakit olarak yapılır ve 2020- 2023 için aracılık edilen tüm emekli maaşlarının bir aylık toplamına eşittir, olası nafaka ve haciz kesintileri düşülür.

  • Maksimum 3500 TL (3500 TL hariç) olanlara 4500 TL
  • Yaklaşık 3500 ila 7500 lira (7500 lira hariç) olanlara 5250 lira
  • 7.500 ile 10.000 Türk Lirası arası(10.000 TL hariç) olanlara 6750 Lira
  • 10.000 TL olanlara 7.500 TL

Ayrıca SGK emekli maaşını İş Bankası, Maximum Card ve ek kartlara taşıyan kişilere hiçbir masraf ve sayısız avantaj sağlanmıyor.

Promosyon Ödemeleri Ne Zaman?

SGK emekli maaşını İş Bankası'na devreden SGK emeklileri için aşağıdaki ödeme tarihleri ​​geçerlidir:

Emekli maaşlarını üç yıllığına İş Bankası'ndan almayı kabul ederlerse, promosyon ödemeleri, ilk maaş ödemesinden sonra banka hesabına yapılacaktır. Emekli maaşınızı İş Bankası'na aktarmak için aşağıdaki yönergeleri izleyin. Şubeye gitmeden İşCep ve İnternet şubesine maaş transferi talep etmek ve iletmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bunlar:

  • Başvurular > Emekli Maaşı İşlemleri > Maaş Taşıma ve Verme Talimatı
  • İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri altında Promosyon Başvurusu
  • Emekli Maaş İşlemleri > İnternet Şube > Başvuru - Ürünler > Maaş Transfer ve Verme Talimatı
  • Emekli Maaş İşlemleri > İnternet Şube > Başvuru - Ürünler > Promosyon Başvurusu

27 Kas 2022 - 12:30 - Ekonomi