Güne Damgasını Vuran O Video! Zara İndirimlerinde Görüldüğü İddia Edilen Nur Yerlitaş Ölmedi mi ? Sorusu Merak Konusu Oldu...

27 Nisan 2020 tarihinde vefat eden sevilen isimler arasında yer alan Nur Yerlitaş'ın Efsane Cuma indirimlerinde görüldüğü iddia edildi.

Video için play'e tıklayın

Efsane Cuma indirimlerinde Ülkemizde geçtiğimiz gün giyim markası Zara'dan gelen görüntülerle hayrete düşmüştü. Bugün sosyal medyaya düşen videolarda ise geçtiğimiz senelerde hayatını kaybeden sevilen isim Nur Yerlitaş ve şarkıcı Fatih Ürek'i görenler şoka girdi.

25 Kasım Cuma günü başlayan Efsane Cuma indirim gününde Nur Yerlitaş ve Fatih Ürek şoku yaşanıyor.

Zara mağazalarındaki yağma görüntülerinde sosyal medyaya düşen bir videoda geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden modacı Nur Yerlitaş ve şarkıcı Fatih Ürek’e benzeyen çifti görenler adeta şok geçirdi.

Nur Yerlitaş Kimdir, Neden Öldü ?

Nur Yerlitaş, 11 Ağustos 1955 senesinde İstanbul'un Vefa semtinde dünyaya geldi. Anne tarafından Arap, baba tarafından ise Giresunluydu. Benan ve Bahattin adlı iki kardeşi vardı. Kariyerine İtalya'dan getirdiği aksesuarları satarak başladı. Daha sonraki yıllarda kendi butiğini açtı ve tasarım işine girdi...

Ağustos 2018'de beyin kanseri teşhisi nedeniyle ameliyat oldu. Ardından ise Mart 2019'da ikinci kez ameliyat geçirdi.27 Nisan 2020'de Şişli'deki evinde öldü.

26 Kas 2022 - 10:45 - Magazin