Yalı Çapkını Hayranlarını Kahredecek Haber Bugün Geldi! Yalı Çapkını Dizisi Final Tarihi Ne Zaman?

Yalı Çapkını’nın finali belli oldu! Ekranların en sevilen dizileri arasında ilk sırada yer alan güzel dizinin final tarihi belli oldu. Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin nasıl biteceğine dair iddia ortaya atıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

Son zamanlarda gündemde kalmaya devam eden Yalı Çapkını, Gülseren Budayıcıoğlu hikayesinden uyarlanan son derece güzel bir dizi olarak karşımıza geliyor.

Dizinin güçlü kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler yer alıyor.

Cuma akşamları ekrana gelen dizi büyük ilgi görürken, dizinin sonu izleyiciler tarafından merak konusu olmuştu.

Zorla evlendirilen Ferit ve Seyran'ın hikayesinin anlatıldığı dizide yaşanan entrikalar da izleyicilerin heyecanını artırdı.

Burhan Cahit'in kitabına dayanan dizinin sonunda ne olacağı merak konusu olurken, Yalı Çapkını'nın sonu ortaya çıktı.

Yalı Çapkını Dizisinin Finalinde Ne Olacak ?

Ferit, maddi durumu iyi, yakışıklı, kendine güvenen ancak aşka ve evliliğe inanmayan bir gençtir.

Seyran ile ilk evlendiğinde ona karşı sevgi duymayan Ferit, Seyran'a aşık olup onun için tüm hayatını değiştirecek. Ancak koskoca yalıda tek başına kalan Seyran, kendisini aldatan Ferit'i terk edecek.Ardından da Ferit'in çöküşü başlayacak. İflas eden Ferit'in intihar ederek yaşamına son vereceği iddia ediliyor.

26 Kas 2022 - 10:30 - Magazin