Garanti Bankasından Yüzleri Güldürecek Haber! Yeni Faizsiz Kredi Kampanyası Gümbür Gümbür Geliyor!

Garanti Bankası, işlem ağını her geçen gün genişletirken, müşterilerinin acil ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. İşte Garanti'den yüz güldüren haberler!

. En son banka ekstresinde, yeni Garanti Bankası müşterilerinin 5.000 TL'ye kadar nakit avans alacağı belirtilmektedir. Banka size faiz ödemeden 5.000 TL nakit avans verecek. Garanti Bankası kampanyasını kamuoyuna duyurdu. Mobil cihaz kullanan müşteriler, komisyonsuz ve faizsiz nakit avans talep edebilecekler. Ayrıca bankanın 5000 TL'ye kadar üst limiti olan nakit avans seçeneğinde faiz uygulanmayacak.

Garanti Bankası'ndan 5000 TL Nakit Avansın Detayları

Garanti Bankası'nın duyurusuna göre, şubeye gitmeden mobil aplikasyonu kullanarak bankaya üye olan yeni müşteriler, kredi kartı başvurusunun kabul edilmesi halinde 5.000 TL'ye kadar nakit avans kazanabilecek. 5.000 TL nakit avans faizsiz ve masrafsızdır. Bireysel kredi kartı sahipleri, Garanti Bankası'nın BBVA mobil uygulaması için başlattığı özel kampanya kapsamında 5000 TL'ye kadar faizsiz ve masrafsız nakit avans fırsatından yararlanabiliyor. 6 aya varan taksit imkanından yararlanmak için en kısa zamanda Garanti'ye uğramanız ve müşteri kaydı yapmanız önemli olacaktır.

Faizsiz Nakit Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mobil müşterilere özel kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Garanti BBVA mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve "Müşteri olmak istiyorum" adımını tamamlayın. İşlem sırasında kredi kartı başvurusu yapılmalıdır. Başvurunuz kabul edilir edilmez size sunulan faizsiz nakit avans fırsatından yararlanabilirsiniz. Nakit avans kullanmak için "kartlar" aşamasından sonra Garanti BBVA uygulamasının "nakit ve ödeme çözümleri" bölümündeki "nakit avans veya taksitli nakit avans" adımından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA'nın 5000 TL'ye kadar faizsiz ve komisyonsuz taksitli nakit avans fırsatı 15 Aralık’a kadar devam ediyor. Başvurular, bireysel müşteri olarak kaydolduktan sonraki 14 gün içinde yapılmalıdır. Kampanya internet üzerinden veya Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. Kredi kartı başvuruları sonrasında geçerlilik kazanır. 5000 TL'lik nakit avans başvurusu, kredi kartı başvurusunun onaylandığının kendisine tebliğinden sonraki gün herhangi bir zamanda yapılabilir. 15 Aralık'a kadar Garanti BBVA'yı ziyaret eden veya gelip müşterisi olan herkes taksitli nakit avans seçeneğinden yararlanabiliyor.

24 Kas 2022 - 19:30 - Ekonomi