Şikayet var üzerinde trend 100 listesine girdi! Takehiq.com sitesi güvenilir mi ?

E-Ticaret Gıda bölümünde yer alan son zamanların dikkat çeken siteleri arasında yer alan Takehiq.com hakkında merak edilenler sizlerle.

Büyütmek için resme tıklayın

Bundan 15 sene önce kurulan Takehiq.com HIQ NUTRITION firma hakkında ki bilgileri aşağıda ki gibi açıklıyor. Yazının tamamı alıntıdır.

HIQ NUTRITION YOLCULUĞU
HIQ NUTRITION olarak yolculuğumuza 15 yıl önce başladık. Türkiye'de edindiğimiz bu tecrübeler ışığında  Almanya'da formüle edilen ürünlerimiz Istanbul'da kurmuş olduğumuz GMP ve HCCP sertifikalarına sahip ileri teknoloji altyapılı üretim tesisimiz ile 2020 yılından itibaren T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından izinlendirilerek sizlerle buluşmaya başladı. Online olarak satışa sunduğumuz ürünlerimizde kullanmış olduğumuz Son Teknoloji ve Avrupa Standartlarının da ötesinde hammadde formulasyonumuz kalite anlayışımızın en önemli parçası olarak temelini sağlam bir şekilde atmıştır.
 HIQ NUTRITION’IN HEDEFİ
Ürünlerimizdeki kalite ve operasyonel kusursuzluk anlayışımız HIQ NUTRITION misyonu ve hedefleri doğrultusunda tüm Türkiye’de fark yaratarak büyümeye devam etmesine yol açmıştır. Bu mükemmellik anlayışı ile üyemiz olan 25.000 kişilik aile ile birlikte aynı zamanda spora ve sporcuya verdiğimiz değeri sektörel tecrübemiz doğrultusunda uyarlayarak sizlere 25’den fazla ürün seçeneğimiz ile hali hazırda sunmaktayız. Yakın hedeflerimiz doğrultusunda daha önce Türkiye’de ve Dünya’da AR-GE çalışmaları bile yapılamayan ürünleri siz değerli TÜRK MİLLETİ ile buluşturmaktır. Yeni ürünlerimizin haberini almak için bizi takip etmeye devam edin. Kaynak: 1

Takehiq.com sitesi güvenilir mi ?

Son zamanların dikkat çeken siteleri arasında yer alan Takehiq.com hakkında ne yazık ki net bilgiler yer almıyor. Fakat site için "ŞikayetVar" sitesi üzerinde bazı yorumlar var bu yorumları buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

23 Kas 2022 - 12:25 - Yaşam