Emanet 464. Bölüm Full izle! "23 Kasım Salı Son Bölüm"

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 464. bölüm izleme detayları sizlerle.

Büyütmek için resme tıklayın

Emanet dizisi merakla beklenen 464. Bölümü 23 Kasım 2022 Salı günü  Kanal 7'de yayınlanıyor...

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün seyredebileceğiniz Emanet dizisi son bölümü sitemizden seyredebilirsiniz. Her bölümü ile seyircisini heyecan içerisinde bırakan diziler arasında yer alan Emanet en yeni bölüm detaylarını sizler için sitemizde hazırlıyoruz. 

Emanet 464. Bölüm Tek Parça izle

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. 

Oyuncusu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken Kanal 7 dizileri arasında yer alan Emanet son bölüm olan 461. full olarak sizler için hazırladık.

EMANET 464. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

23 Kas 2022 - 11:55 - Magazin