Halkbank İhtiyaç Sahiplerine Para Dağıtıyor! Halkbank'a Gidip 10 Bin TL’nizi Almayı Unutmayın!

Vatandaşların acil ihtiyaçları doğrultusunda banka kredi kampanyaları gelmeye devam ediyor. Sonuç olarak, girişimin arkasında bu sefer kamu bankası Halkbank var. Halkbank, başvuru sahibine 10.000 Türk Lirası kredi vermektedir.

Haberlere göre Halkbank, başvuranlara ihtiyaç kredisi vermenin yanı sıra, halkın acil ihtiyaçlarının karşılanması için maddi yardımda bulunacak. Buna göre Halkbank, belirli tutarlarda ve belirli vadelerde kredi kullanımına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Halkbank'ın hızlı kredi programı, acil mali yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyenler için halkın talebini karşılamaktadır. Kredi kullanımında gerekli olan temel şartları yerine getirerek, özel bankalara göre oldukça uygun geri ödeme planları ile kredi sağlayan banka, krediyi onaylamaktadır. Bu kredi paketi, bankanın diğer indirimli kredi ürünlerinde uygulanan maaşlı müşteri olma, kamu çalışanı, özel sektör çalışanı, memur olarak çalışma koşullarını içermemektedir. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler için hızlı krediler mevcuttur. Daha önce banka ile iş yapmış kişiler, bankanın mobil uygulamasını kullanarak hemen başvuruda bulunabilirler. Daha önce hiç banka kullanmamış olan kişiler, kredi başvurusu yapmadan önce gerekli adımları şahsen veya online olarak tamamlayarak müşteri olabilirler.

Halkbank Kredi Fırsatı

Halkbank kredi paketini nakit akış sorunlarını çözmek için kullanan vatandaşlar sabit bir faiz oranına tabidir. Hem uzun hem de kısa vadeli ödeme planlarında faiz oranları sabit kalır. Geri ödemelerde farklı ödeme seçenekleri sayesinde müşteriler gelirlerine göre de ödeme yapabilmektedir. Halkbank, hızlı kredi paketini finansal sıkıntılarını gidermek için kullanan kişilerden 1,89 faiz alıyor. Kredi geri ödemelerinde müşteriler 12, 24 ve 36 ay vade seçeneklerinden birini seçebilmektedir. Müşteriler, 3.000 TL, 5.000 TL, 7.500 TL veya 10.000 TL'ye kadar kredi çekmeyi seçebilirler. Müşteriler, iki veya üç ayda bir ödeme yapmak için aylık eşit ödemelerden vazgeçme seçeneğine sahiptir. Geri ödeme seçenekleri arasında 3 aylık bir gecikme, artan, azalan ve balon ödemeleri bulunur. Yüzde 1,89 faiz oranıyla 10.000 TL'lik hızlı kredi çeken ve 36 ayda geri ödeyen müşteriler, kolay bir şekilde ödemeleri yapabilecek.

22 Kas 2022 - 17:30 - Ekonomi