Milyonlar Heyecan İçerisinde Bu Yarışmayı Bekliyor! İşte Survivor 2023 Yarışmacı İsimleri Belli Oldu

Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve kendi kanalında yayınladığı Survivor 2023 yarışmacı isimleri yavaş yavaş netleşmeye başladı. Milyonlarca vatandaşın büyük merak içerisinde beklediği Survivor yeni sezon detaylarını sizler için hazırladık.

Haber albümü için resme tıklayın

Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklama ardından, Survivor 2023 yarışmasında yer alacak isimler de netleşmeye başladı. İşte detaylar...

Ülkemizin en çok izlenen ve en çok sevilen yarışma programları arasında yer alan Survivor Türkiye, 2023 sezonu için geri sayım hızlı bir şekilde başladı. Programın yeni formatı hakkında bilgi veren medya patronunun ardından yarışmaya katılacak isimler de tek tek ifşa olmaya başladı.

Bir kaç gün önce son derece önemli bir paylaşım yapan Acun Ilıcalı, yarışmanın yeni sezonuna ilişkin; Survivor 2023'e hazır mısınız? Bu seneki sloganımız şu: Survivor akıl oyunları! Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam demeyin, belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak. Hemen başvurun ve Survivor 2023'e katılma şansına sahip olun ifadelerini kullandı.  

SURVİVOR 2023 İÇİN İSMİ GEÇENLER BELLİ

Her sene olduğu gibi yayın tarihi yaklaşan Survivor Türkiye yarışmacı öncesinde televizyon izleyicisinin yine en çok merak ettiği konu, yarışmada yarışacak isimler oldu. Survivor Türkiye 2023 yarışmasının formatına ilişkin açıklamalar gerçekleştiren Acun Ilıcalı, yarışmacılar ile ilgili olarak ise ser verip, sır vermedi. Ancak, geçtiğimiz sezon yarışmacıların pek çoğunu tahmin etmiş olan sosyal medya fenomeni Ata Benli, bu senenin kadrosuna ilişkin de bir tahmin gerçekleştirdi. Ata Benli’nin tahminlerine göre Survivor 2023’te aşağıdaki isimler yer alacak:

Semih Öztürk, Hakan Hatipoğlu, Faster Abdü, Merve Yalçın, Yaren Alaca, Furkan Kızılay, Hikmet Tuğsuz, Steven Salam, Damla Can, Merve Aydın, YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz, TikTok fenomeni Cellat.

YENİ SEZON TANITIMI YAPILDI

Survivor yarışmasının yeni sezonuna ilişkin gerçekleştirdiği paylaşımın ardından geçtiğimiz gün katıldığı bir programda konuşan yarışmanın yapımcısı ve hakemi Acun Ilıcalı, programda değişecek olan özelliklere dikkat çekti. Daha akılcı bir format seçtiklerini belirten Acun Ilıcalı, yeni sezon ile ilgili olarak şu şekilde bir açıklama gerçekleştirdi:

“Survivor'da bu sene aklın da ön planda olduğu bir döneme geçiyoruz şu anda. Biraz Özge Ulusoy, Pascal Nouma dönemini özledim, o Survivor'ın tadını vermek istiyorum. Hem aklı olup hem de belli bir becerisi olan Survivor canlandırıyoruz kafamızda.”

GEÇMİŞTEN BUGÜNE SURVİVOR ŞAMPİYONLARI LİSTESİ

Uzun senelerdir ekranlarımızda yer alan tüm zamanların en sevilen yarışma programları arasında yer alan Survivor bu zamana kadar olan şampiyonlar listesini sizler için derledik. 

2005 - Uğur Pektaş

2006 - Derya Durmuşlar

2007 - Taner Özdeş

2010 - Merve Oflaz

2011 - Derya Büyükuncu

2012 - Nihat Altınkaya

2013 – Hilmi Cem İntepe

2014 – Turabi Çamkıran - 2015 Survivor All Star – Turabi Çamkıran

2016 - Çağan Atakan Arslan

2017-  Ogeday Girişken

2018 - Adem Kılıçcı

2019 - Yusuf Karakaya

17 Kas 2022 - 12:10 - Yaşam