ABD Kuzey Carolina'da 1958'de 7 ve 9 Yaşlarındaki 2 siyah Çocuk Hangisinden Dolayı Tutuklanmış, Dövülmüş, Mahkemede Cezalandırılmış, 3 Ay Islahevinde Kalmış ve Ancak Vali'nin Affı ile Islah Evinden Çıkabilmişlerdir ?

ATV kanalının en sevilen yarışmaları arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster 13 Kasım Pazar soru ve cevapları sizlerle...

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının 13 Kasım 2022 Pazar günü ekranlara gelen bölümünde sorulan sorunun cevabı izleyiciler tarafından son derece merak edildi. Bir çok izleyici Kim Milyoner olmak ister sorusunun cevabını internette araştırdı.

ATV kanalının milyonlar tarafından sevilerek takip edilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 13 Kasım Pazar yeni bölümü ile ekranlarda izleyicileri ile buluştu.

Sevilen oyuncu ve manken Kenan İmirzalıoğlu’nun muhteşem sunumu ile ekranlara gelen yarışmada yarışmacıya sorulan sorunun cevabı merak konusu oluyor.

SORU: ABD Kuzey Carolina'da 1958'de 7 ve 9 Yaşlarındaki 2 siyah Çocuk Hangisinden Dolayı Tutuklanmış, Dövülmüş, Mahkemede Cezalandırılmış, 3 Ay Islahevinde Kalmış ve Ancak Vali'nin Affı ile Islah Evinden Çıkabilmişlerdir ?

A: Ağaçtan düşmüş bir elmayı yedikleri için

B: Beyaz bir kız yanaklarından öptüğü için

C: Bir sokak öpeğini besledikleri için

D: Beyaz Bir adama yol sordukları için 

Cevap:   B

Sizde sorunun cevabını yorum olarak yazın gönderin anında yayınlayalım.

13 Kas 2022 - 22:27 - Teknoloji