Mahmut Tekdemir'in eşi Eda Tekdemir Kimdir, Nereli ?

Gündemin merak edilen isimleri arasında ilk sırada yer alan Mahmut Tekdemir'in eşi Eda Tekdemir hakkında merak edilenler sizlerle.

Video için play'e tıklayın

Galatasaray futbol takımının Başakşehir maçı 7-0 skor ile Galatasaray'ın lehine sonuçlandı. Başakşehir'in kaptanı Mahmut Tekdemir'in eşi Eda Tekdemir, maçın ardından yaptığı paylaşım ile sosyal medya paylaşımı olay oldu. 

Mahmut Tekdemir'in eşi Eda Tekdemir, "Keser döner, sap döner. Gün gelir hesap döner. Bu da böyle biline. Ama kapımı çalan, tıklayan, o aciz, reelde aslan parçaları ama etrafımda kedi yavruları. Bir şey demiyorum. 7’yle siz sevinin." gibi ifadeler kullandı. Peki Futbolcu Mahmut Tekdemir'in eşi Eda Tekdemir kimdir? Mahmut Tekdemir kaç yaşında ve nereli? İşte merak edilenler...

MAHMUT TEKDEMİR KİMDİR?

20 Ocak 1988 senesinde Çermik doğumlu Mahmut Tekdemir 34 yaşındadır. Süper Lig takımlarından Medipol Başakşehir'de forma giymektedir. Futbola Eroğluspor altyapısında başladı. Ardından Damlaspor altyapısında oynadı.

9 kez milli takımlara çağrıldı. 3 kez Türkiye U-17, 4 kez de Türkiye U-21 forması olmak üzere toplam 9 kez millî forma giydi.

8 ve 9 Şubat 2011 tarihlerinde Belarus ile Antalya'da oynanacak özel karşılaşmalarda ilk kez Türkiye A2 millî takımı aday kadrosuna davet edildi.

EDA TEKDEMİR KİMDİR?

Eda Tekdemir, Mahmut Tekdemir'in eşidir. Instagram'da 1.342 takipçisi var.

13 Kas 2022 - 13:15 - Spor