Voleybol Kurallarına Göre En Üst Düzeydeki Kadınlar Müsabakalarında, Filenin En Üst Yatay Hizasının Yerden Yüksekliği Yaklaşık Ne Kadar Olmalıdır ?

ATV kanalının en sevilen yarışmaları arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster 6 Kasım 2022 Pazar soru ve cevapları sizlerle...

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının 6 Kasım Pazar günü ekranlara gelen bölümünde sorulan sorunun cevabı izleyiciler tarafından son derece merak edildi. Bir çok izleyici Kim Milyoner olmak ister sorusunun cevabını internette araştırdı.

ATV kanalının milyonlar tarafından sevilerek takip edilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 6 Kasım Pazar yeni bölümü ile ekranlarda izleyicileri ile buluştu.

Sevilen oyuncu ve manken Kenan İmirzalıoğlu’nun muhteşem sunumu ile ekranlara gelen yarışmada yarışmacıya sorulan sorunun cevabı merak konusu oluyor.

Soru;Voleybol Kurallarına Göre En Üst Düzeydeki Kadınlar Müsabakalarında, Filenin En Üst Yatay Hizasının Yerden Yüksekliği Yaklaşık Ne Kadar Olmalıdır ?

A: 1 Metre 94 cm

B: 2 Metre 24 cm

C: 2 Metre 54 cm

D: 2 Metre 84 cm

CEVAP 2 METRE 24 SANTİMETRE

2.1 FİLENİN YÜKSEKLİĞİ

2.1.1 File, orta çizginin üstünde ve buna dik olarak yer alır; erkekler için 2.43 m. ve bayanlar için 2.24 m. yüksekliğindedir.

Sizde sorunun cevabını yorum olarak yazın gönderin anında yayınlayalım.

06 Kas 2022 - 22:24 - Eğitim